دو فرشته ورزشگاه ساخته شده در حافظه از دو برادر می ایستد به عنوان چیزی بیشتر از بیس بال

پارکر — پس از ورود دو فرشته ورزشگاه بازدید کنندگان استقبال تند و تلخ, مجسمه برنز, دو پسر بازی بیس بال. هنر و کل تسهیلات ایستاده به عنوان یک بنای یادبود برای دو جوان ballplayers دیلون و لوگان Dixey که غرق شده پس از قرار گرفتن در معرض مونوکسید کربن در سال 2000.

در نزدیک به 20 سال پس از مرگ دو فرشته بنیاد و ورزشگاه ساخته شده بودند که به افتخار خود را خدمت به عنوان یک عهد به جامعه حل و فصل Dixey خانواده و در نهایت توانمند سازی نیروی این ورزش است.

برای کسانی که به دلایل بازی بیس بال در دو فرشته — یک دو-زمینه تسهیلات شد که در سال 2006 و همچنان یکی از برجسته مجتمع در دولت احساس می کند متفاوت است.

“همه می بیند مجسمه های پیاده روی در, بنابراین به عنوان بازیکن شما همیشه باید داستان خود را در پشت ذهن خود را گفت:” برودی McCord, افسانه زاج در حال حاضر در کلرادو مسا. “هر بار که من بازی وجود دارد و من همیشه در فکر این داستان است. و به عنوان یک تیم ما می دانستیم که ما قرار بود به دو فرشته و اغلب تحت چراغ در یکی از بهترین مزارع در اطراف آن خواهد بود به ویژه.”

Dillon's field at the Double Angel ...

اندی عبور از دنور پست

دیلون زمینه در این دو فرشته توپ در پارک, پارکر,, کلرادو, مارس 26 سال 2020 است. لوگان Dixey 8 و برادرش Dillon, 11, غرق در سال 2000 به عنوان یک نتیجه از مسمومیت با مونوکسید کربن از یک قایق در دریاچه پاول.

تاسیس در سال 2000 دو فرشته بنیاد مجموعه ای برای افزایش مونوکسید کربن آگاهی در مقیاس ملی است. این هدف در رابطه با ساخت ورزشگاه به کن و Bambi Dixey هدف بعد از غم از دست دادن دو جوانترین آنها چهار پسر در یک تصادف در دریاچه پاول.

این Dixeys’ ادامه داد: تلاش های سینه توسط خود بنیاد در نهایت منجر به گسترده تغییرات ایمنی توسط قایق کنندگان به پیاده سازی برچسب های هشدار دهنده و همچنین امن تر طرح برای مونوکسید کربن تولید گازهای گلخانه ای. در Dixeys’ مورد خود قایقی را معیوب و طراحی تحت پوشش آن مونوکسید کربن منافذ با شنا عرشه. پسران شنا شد آمد تا زیر عرشه و غرق شد توسط بی بو دود ناشی از ژنراتور.

“پدر و مادر من بودند قطعا صدمه زدن به بعد از از دست دادن برادران من — ما تمام شد گفت:” برادر کانر در حال حاضر 33. “اما آنها با هم در آنجا ماند و آنها متعهد به ساخت ballfields بدون توجه به سختی. آنها رفت و تمام راه را به کنگره برای کمک گرفتن قوانین تغییر کرده است. … آنها بسیار قوی مردم آنها باقی می ماند, مثبت, آنها تا به حال یک جامعه بزرگ در پشت آنها. بسیاری از مردم خواهد خزیدن داخل یک سوراخ پس از چیزی شبیه به این, اما آنها مخالف است.”

انگیزه برای ballpark بود دو برابر شده است. پارکر پس از آن نسبتا کوچک شهر فاقد جوانان بیس بال. و هر دو دیلون و لوگان بودند جوانه زدن ballplayers. Dillon, 11 بود انجام پارچ برای کلرادو بمب افکن پرتاب یک هیچ-hitter در آخرین بازی او در زمان موند. لوگان 8 بود سخت بی باک گیر برای پارکر pulverizers متخصص است.

ارائه شده توسط دو فرشته بنیاد

لوگان Dixey سمت چپ 8 سال و دیلون Dixey, 11 سال.

اما ساختمان تاسیسات ثابت به یک چالش مهم. طرح اصلی به نام چهار زمینه — یک نام برای هر Dixey پسر و پایه و اصل امیدوار به باز کردن آن Aug. 3 سال 2001 سالگرد یک سال از مرگ و میر. اما کن Dixey بستری در آن همه چیز “بسیار استرس زا برای ما” آن را به عنوان روشن شد آن را چند سال به کار انجام می شود.

“ما تا به حال فقط از دست ما و پسران ما در تلاش برای نگه داشتن سر ما فوق همه چیز است و ما در زمان بر روی یک پروژه است که می تواند به خاک سپرده اند ما” کن Dixey گفت. “این یک پروژه بزرگ است که اگر ما تا به حال همه کمک — و نه فقط پولی اما جامعه حمایت همه مردم در هیئت مدیره ما — ما نمی توانست آن را انجام داده.”

تسهیلات هزینه 3.5 میلیون دلار برای ساخت آن تامین شد به طور کامل توسط بنیاد غیر انتفاعی با هیچ مالیات دهندگان پشتیبانی می کند. در پارکر آب و فاضلاب منطقه به 40 هکتار به بنیاد برای “اساسا هیچ چیز” Dixey گفت: در 99 سال اجاره که پرش-آغاز پروژه است. از وجود کمک های مالی برای زمین در حال حرکت, برق, کار, sod و لوازم ساختمانی ریخت. در همین حال بنیاد — با گسترده حمایت جامعه در پارکر و فراتر از آن — آیا خود را جمع آوری کمک مالی از طریق رویدادهایی مانند مسابقات گلف و سواری هارلی.

اندی عبور از دنور پست

لوگان و دیلون علائم در دو فرشته توپ در پارک, پارکر, کلرادو تعیین دو بیس بال وجود دارد به افتخار دو پسر, مارس 26 سال 2020 است. لوگان Dixey 8 و برادرش Dillon, 11, غرق در سال 2000 به عنوان یک نتیجه از مسمومیت با مونوکسید کربن از یک قایق در دریاچه پاول.

بنابراین زمانی که کانر Dixey در نهایت انداخت بیرون زمین برای اولین بار در ژوئن 3, 2006 افتخاری ورزشگاه شده بود به آمدن.

“وجود دارد که بسیاری اوقات ما فکر می کنیم فقط نمی خواهید به آن را انجام داده” کن Dixey گفت. “وجود دارد بسیاری از موانع و هزینه فقط نگه داشته تا ستون. آن زمان برای خرید چراغ و من تا به حال مرتب کردن بر اساس در مورد آن را فراموش کرده و آنها مانند $600,000. ما مثل ” چگونه ما می رویم به آمده تا با این پول؟’ اما هنگامی که ما رو زمین پایه و اساس مشخص شد.”

دو فرشته حضور طولانی مدت به عنوان یک gleaming مرحله به صورت محلی در دبیرستان و کالج تابستان تیم در سال های اخیر بازی های لیگ کوچک نیز ممکن است با یک تغییر به چمن infields و در نتیجه پایگاه های متحرک — آمد با چالش های بیش از حد.

کن Dixey گفت: این ورزشگاه هزینه بین $100000 $130,000 یک سال به اجرا و حفظ آن قرار داده بنیاد در قرمز توسط “هزاران دلار” سالانه است.

“که کسری بود پس از مسابقات گلف در هر سال, بعد از همه, دیگر, جمع آوری اعانه,” او گفت:. “این یک مبارزه هر سال است. ما نمی تواند همچنان به اجرای پارک زیرا ما قصد اصلی بود که برای آن ساخته شده و سپس تبدیل آن به کسی. پایه و جاه طلبی بود و نه برای اجرای یک ballpark.”

اندی عبور از دنور پست

دیلون زمینه در این دو فرشته توپ در پارک, پارکر,, کلرادو, مارس 26 سال 2020 است. لوگان Dixey 8 و برادرش Dillon, 11, غرق در سال 2000 به عنوان یک نتیجه از مسمومیت با مونوکسید کربن از یک قایق در دریاچه پاول.

اما پیدا کردن یک خواستگار برای دو فرشته ثابت دشوار است. شهر پارکر, پارکر جوانان ورزش و مختلف محلی دیگر نهادهای ورزشی کاهش یافته است. سپس در سال 2011 پایه و فکر می کردند که می خواهم کسی را به آن را اجرا کنید یک مربی خصوصی. اما کن Dixey گفت که فرد “تقریبا از بین برد پارک.”

“این پسر خراب روابط من با فروشندگان و افرادی که در زمان مراقبت از پارک و پارک رفتن به (هرج و مرج) — وجود علف های هرز در همه جا و آن نوع از ظروف سرباز یا مسافر” کن Dixey گفت. “ما قطعا نگران از دست دادن آن است و من با داشتن مقدار زیادی از شانس پیدا کردن یکی دیگر از نهاد به آن را بیش از. ما نمی دانیم چه اتفاقی خواهد افتاد.”

این وضعیت در زمان پارک یک سال برای بهبود یافتن از. هنگامی که آن را در شکل بهتر و دوباره به طور کامل کنترل می شود پایه و اساس ثبات بود و در نهایت در دست Gameday بیس بال. که سازمان محلی استیجاری ballpark از پایه و اساس از سال 2012 تا کنون آن را از روزانه بار مالی زمینه نگهداری و روشنایی.

در حال حاضر اکثر این بنیاد کمک های مالی به سمت بورس های تحصیلی که کمک به تامین هزینه های بیس بال برای محروم بازیکنان جوان. بنیاد جوایز به 7000 دلار در بورسیه سالانه است. آن استفاده می شود به آنها را به سالمندان دبیرستان, به عنوان آن را برای McCord اما در حال حاضر تمرکز صرفا بر کمک به کمی Leaguers.

در ضمن Dixeys دیده می شود مقدار زیادی از تغییرات به طراحی قایق ایمنی و مونوکسید کربن آگاهی که به کمک آنها تحت فشار قرار دادند از طریق.

“دو سال پیش Bambi و من راه می رفت در سراسر قایق نشان می دهد در مرکز کنوانسیون در مرکز شهر و در هر قایق به حال دو برچسب های هشدار دهنده بر روی آن — یکی در استرن که در آن اگزوز بود و یکی در راس در فرمان” کن Dixey گفت.

“ما همیشه احساس می کردم که اگر ما فقط به حال یک هشدار دشنه بود که در راس … بچه های ما هرگز درگذشت. در حال حاضر که (آگاهی) بهبود یافته و کلرادو بخش از حیات وحش است مونوکسید کربن هشدار دهنده بر روی پشت خود را به دولت قایقرانی ثبت نام دفترچه. ما در تلاش هستیم که اتفاق می افتد در تمام 50 ایالت.”

در پارکر اما پایه و اساس کار انجام شده است.

“وجود دارد یک زن و شوهر از فرشتگان همواره بر بازیکنان در این زمینه گفت:” جیم Anest دیلون مربی در بمب افکن ها و پایه های اصلی رئیس. “من می خواهم به فکر می کنم که یک کمی اضافی در آن خط درایوهای آن قرار می دهد یک کمی اضافی در fastballs. بازی ها وجود دارد همیشه احساس کمی بیشتر مهم است و آنها همیشه خواهد شد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de