روز قیامت فرقه رهبر در کلرادو می شود 64 سال در مرگ 2 دختر

تلورید — یک زن که خودش در نظر گرفته معنوی رهبر یک روز قیامت فرقه در کلرادو بوده است محکوم به 64 سال زندان برای نقش خود را در مرگ و میر ناشی از دو فرزند که تبعید شد به یک ماشین بدون آب و غذا برای آن تصور می شد بوده باشد.

مدنی Ceus محکوم شد جمعه در دو فقره جرم کودک آزاری منجر به مرگ Grand Junction روزانه نگهبان گزارش شده است. خواهر Makayla رابرتز 10 و هانا مارشال, 8, مرده یافت شد داخل یک خودرو پارک شده بر روی یک مزرعه در شهر نوروود در تابستان 2017.

محققان می گویند که آنها بر این باورند Ceus از هائیتی اعلام کرد که این دو دختران برخوردار بودند توسط ارواح پلید در طول زندگی گذشته و دستور داد آنها را در ماشین نگه داشته به عنوان گروه منتظر آخرالزمان قبل از 2017 خورشید گرفتگی.

دختران به احتمال زیاد در اثر گرسنگی و گرما و کم آبی اما از آنجا که بدن در یک قسمتی مومیایی وضعیت آسیب شناسان نمی تواند تعیین علت دقیق مرگ است.

“این فرقه در بر داشت راه خود را به شهرستان ما و متعهد وحشتناک سوء استفاده از این دختر کوچک که درگذشت به عنوان یک نتیجه از رفتارهای غیر انسانی از خانم Ceus و همکاران” San Miguel County Sheriff لایحه کارشناسی ارشد گفت: پس از صدور حکم.

کودکان, مادر, Nashika خاردار بود به اتهام قتل درجه اول و محکوم در ماه سپتامبر به زندگی در زندان بدون آزادی مشروط.

Ceus شوهر, Ashford, کماندار بود به جرم دو فقره منجر به مرگ کودک آزاری و یک تعداد از بودن یک وسیله جانبی برای یک جرم و جنایت و محکوم شد به 24 سال در زندان است.

فردریک “الک” بلر که متعلق به مزرعه که در آن کودکان درگذشت, زده مقابله با دادستان و التماس کرد گناه را به لوازم جانبی شارژ. او محکوم به 12 سال در زندان.

عضو پنجم بود که به اتهام, Ika بهشت از جامائیکا پیدا شد ذهنی بی کفایت به محاکمه و درمان در دولت بیمارستان روانی در پوبلو.

Norwood شهر حدود 500 نفر 30 مایل (48 کیلومتر) غرب تلورید اسکی رفت و آمد مکرر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de