نمی خواهم به عقب بر گردیم با سابق من…

نمی خواهم به عقب بر گردیم با سابق من… – شیوه زندگی

به روز شده: Apr 16, 2020, 05:10 IST | DR عشق | بمبئی

او رسید از یک هفته پیش درخواست من به عقب بر گردیم و گفت ما می تواند آن را به کار

Illustration/ Uday Mohite

تصویر/ Uday Mohite

picمن و همسرم از هم جدا پس از دو سال از ازدواج از آنجا که همه چیز کار نمی کردن. ما صحبت کرد و به خانواده و دوستان رفتم برای مشاوره و سعی کردم همه چیز را قبل از تصمیم به گرفتن یک استراحت. آن بوده است مدت سه ماه در حال حاضر و من هرگز شادتر. من متوجه شدم من پر از بدبختی بود با او. من در حال حاضر هستم از نظر جسمی و ذهنی سالم و مطمئن شوید که بودن با او بود و سمی است. او رسید از یک هفته پیش درخواست من به عقب بر گردیم و گفت ما می تواند آن را به کار. من به او گفتم من نیاز به زمان بیشتری است اما نمی تواند ایستاده ایده دادن این یکی دیگر از شات چون من نمی تواند کنار آمدن با غم و اندوه آن را به ارمغان می آورد. باید چه کار کنم ؟

آن را برای تلفن های موبایل به عنوان اگر شما در حال حاضر می دانیم آنچه شما نیاز به انجام است. شما سالم هستند و مانند شما که. شما همچنین مطمئن شوید که در مورد آنچه شما را خوشحال نمی کند که سخت تر است را کشف کردن از اکثر مردم فکر می کنم آن است. اگر شما در مورد آنچه شما می خواهید برای خودتان هیچ چیز نباید شما را از تصمیم گیری است که حس می کند برای زندگی خود را.

من در رفت و چند خرما با یک دختر آشنا شدم با استفاده از یک برنامه دوستیابی. ما صحبت در مورد احساسات ما و در ارتباط با یکدیگر است که نادر به دلیل تجربیات من با این برنامه همیشه ناامید کننده بوده است تا به حال. من فکر کردم ما می تواند با در نظر گرفتن یک رابطه, تا زمانی که او به من گفت ما در گذشته تاریخ که او شده بود دوباره برگشت با سابق خود را. من نمی دانم چه می گویند, اما من به وضوح ناراحت چون فکر می کردم او دوست من است. من باید به او بگویید که چگونه من احساس ؟

اگر او confiding در شما به این دلیل است که او احساس می کند یک سطح معینی از اعتماد. اگر شما به او بگویید که چگونه شما احساس می کنید او ممکن است از یک زاویه دیگر به در نظر گرفتن قبل از تصمیم گیری او. آنچه او را به انجام خواهد همیشه او حق است, اما اگر شما احساس می کنید به شدت مورد چیزی از آن نمی صدمه دیده است برای به اشتراک گذاشتن با او.

این صندوق در حال حاضر باز به خود شخص و عاشقانه نمایش داده شد. ارسال سوالات خود را در ایمیل به [email protected]

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de