آیا می خواهید به ملاقات سابق…

آیا می خواهید به ملاقات سابق… – شیوه زندگی

به روز شده: فوریه 08, 2020, 07:47 IST | DR عشق | بمبئی

معرفی Dr عشق که حل معماهای رابطه در یک گیج کننده عصر دیجیتال

Illustration/Uday Mohite

تصویر/Uday Mohite

Dr Loveاین به نظر می رسد مانند یک خرده چیز نگران باشد اما من دوست دختر سابق تازگی ارسال پیام در Facebook درخواست اگر آنها می تواند دیدار خواهد کرد. او می خواهد برای رفتن چرا که او شیفته در مورد اینکه چرا او می خواهد به چت. من نمی خواهم او را به دلیل من نمی دانم اگر او می خواهد او را به در نظر گرفتن با او. من می دانم که من هستم احتمالا پارانوئید چرا که او هیچ علاقه ای به او در همه. در همان زمان او می تواند قانع کننده باشد. باید چه کار کنم ؟
شما باید به او گفت که چگونه شما احساس می کنید و او اعلام کرده است او عدم علاقه به او. روابط قوی بر اعتماد ساخته شده و اجازه می دهد او را به انجام آنچه او می خواهد به یک راه عالی برای نشان دادن چقدر شما او اعتماد کنند. اگر فکر می کنید رابطه شما به اندازه کافی ضعیف تخریب توسط قانع کننده سابق دوست پسر, شاید شما باید کار بر روی تقویت اوراق قرضه بین شما دو, به جای نگرانی در مورد هر چیز دیگری.

دوست دختر من به تازگی نقل مکان کرد و به شهر دیگری چون او منتقل شد و در محل کار. آن را به یک فرصت بزرگ بود و او نمی خواست به آن را به دلیل آن باعث می شود یک تفاوت بزرگ به حرفه ای خود را. آن را تحت تاثیر رابطه ما هر چند از آنجا که او و من اصلا چت آنجا. او می داند که این یک مشکل است اما هر چیزی به آن را تعمیر. من نمی خواهم به از دست دادن او هستم اما می ترسم این کار نخواهد کرد اگر همه چیز ادامه راه آنها هستند. او ممکن است به سادگی پیدا کردن شخص دیگری که شکستن قلب من است. چگونه می تواند ما را در این کار ؟
منf دو نفر از شما می خواهم این کار شما به سادگی باید بیشتر به آن اتفاق می افتد. روابط راه دور همیشه به چالش کشیدن و نیاز به مقدار زیادی بیشتر تلاش کنند. این به آن معنا نیست که آنها نمی تواند اتفاق می افتد هر چند. چرا بحث در مورد تخصیص دوره خاص از زمان به چت هر زمان که ممکن است و یا کار بر روی امکان ملاقات در جایی دیگر هر ماه ؟

این صندوق در حال حاضر باز به خود شخص و عاشقانه نمایش داده شد. ارسال سوالات خود را در ایمیل به lovedoc@mid-day.com

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net