خرید رپورتاژ

نمی خواهم چیزی برای انجام با… – شیوه زندگی

به روز شده: فوریه 15, 2020, 07:54 IST | DR عشق | بمبئی

معرفی Dr عشق که حل معماهای رابطه در یک گیج کننده عصر دیجیتال.

Illustration/Uday Mohite

تصویر/Uday Mohite

Dr Loveمن شکست تا با دوست دختر من بعد از ماه ثابت مبارزه و مسدود شده خود را در تمام سیستم عامل رسانه های اجتماعی. ما فرار به هر یک از دیگر در یک مرکز خرید در طول تعطیلات آخر هفته و او گفت: من که بیش از حد سخت. من فکر نمی کنم من سخت شده است چون من واقعا نمی خواهید هر گونه تعامل با او اما دوستان من بگویم من هنوز هم باید در نظر بگیرید که با دوستان خود را آنلاین. من باید?
من مطمئن هستم که مشکل چیست. اگر شما نمی خواهید به ماندن در تماس یا تعامل با او را در هر راه آن است که حق خود را به خاطر این که خود را در حساب های رسانه های اجتماعی. اگر دوستان شما می خواهید را به گپ زدن با آنها می توانید با استفاده از حساب های خود را. اگر او می گوید: شما در حال سخت بودن او حق دارد به احساس می کنید که راه اما شما هنوز هم تنها کسی که می تواند تصمیم می گیرید اگر شما می خواهید در زندگی خود را یا نه. به عنوان یک بزرگسال شما لازم نیست برای انجام هر چیزی که شما هستند راحت با.

دوست پسر من و من شده اند با هم برای تقریبا یک سال و یک هفته رفته بدون او شکایت در مورد چیزی. این استفاده می شود چیزی است که من می تواند مدیریت در شروع اما به سرعت خسته کننده شد. او یک مشکل با همه چیز نه فقط با چیزهایی که من انجام دهد. آن را به عنوان اگر هیچ کس نمی تواند او را خوشحال و این تحت تاثیر روابط خود را با دوستان خود را بیش از حد. او یک فرد خوب به همین دلیل است که من او را ترک کرد, اما من می خواهم او را تغییر دهید. چگونه می توانم این کار را بکنم ؟
ممکن است این احساس را برای دریافت بیشتر از خانواده و دوستان خود به این اشاره به او و مرحله مداخله از انواع. آن را گاهی اوقات طول می کشد تکرار و تعدادی از صداها برای یک پیام به دریافت از طریق به کسی. اگر او شروع به اذعان کرد که او رفتار بیگانه بسیاری از مردم او را دوست دارد به خصوص اگر او قصد انجام این کار او ممکن است به مراحل او نیاز به منظور تغییر چیزی.

این صندوق در حال حاضر باز به خود شخص و عاشقانه نمایش داده شد. ارسال سوالات خود را در ایمیل به lovedoc@mid-day.com

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im