“آیا رشوه دادن با آن’: Malaika Arora امید ‘Chaiyya Chaiyya’ نیست دوباره

رقص سردستهزنان خواننده اپرا Malaika Arora به شهرت شات با آهنگ ‘Chaiyya Chaiyya‘ در سال 1998. او احساس می کند که اگر وجود دارد یک روند ریمیکس این روزها AR Rahman ترکیب یکی از آن دسته از اعداد است که به سادگی نباید لمس کرد. آهنگ ‘Chaiyya Chaiyya‘سونگ توسط Sukhwinder Singh و Sapna Awasthi برای مانی Rathnam فیلم Dil Se است که تمام زمان های مورد علاقه رقص تعدادی از اکثر مردم است. ویدئو ویژه Malaika پیوست سوپراستار, Shah Rukh Khan مطابق مراحل بالای یک قطار و همچنان محبوب است.

Malaika به تازگی رقصید به شماره در یک قسمت از رقص جدید, واقعیت, نشان, هند بهترین رقصنده. در مورد chartbuster آهنگ Malaika گفت IANS “هنگامی که شما بازی که آهنگ شما نمی تواند کمک کند اما و رقص. آن است که یاد آهنگ. زمانی که من شات آهنگ گیتا (Kapur) کمک فرح (خان) که در آن زمان. من استفاده می شود به مطالعه تحت ترنس (Lewis), Geeta کمک به من در آن رقص است. این خوب بود. ما احساس کردیم که ” اجازه دهید فقط برو برای آن.”

اما یک چیز وجود دارد او می خواهم به اشاره در مورد تفریح. “در روز امروز و سن وجود دارد ثابت روند ریمیکس. وجود دارد چند آهنگ که من فکر می کنم شما باید هرگز لمس است. آنها یاد. وجود دارد باید پنج یا 10 آهنگ در طول سال است که شما می توانید بیرون بکشد. ‘Chaiyya Chaiyya‘ یکی از آنها است. نمی رشوه دادن با آن فقط اجازه دهید که اصلی بود و این که چگونه باید آن را” Malaika گفت.

او هیچ چیزی ندارد در برابر تفریح هر چند. “من فکر می کنم برخی از این ریمیکس فوق العاده هستند و با عصر امروز و بچه ها آره اما وجود دارد برخی از چیزهایی که شما نباید مانع مثل پدرخوانده یا مادر هند یاد فیلم. شما باید فقط اجازه دهید آنها را” او به اشتراک گذاشته.

در ضمن Malaika خواهد بود قضاوت هند بهترین رقصنده همراه با ترنس و Geeta. از آن برتر خواهد شد در فوریه 29, 2020.

“من هرگز انجام یک رقص نشان می دهد که انفرادی بر اساس. من انجام داده اند, افراد مشهور, بر اساس رقص نشان می دهد که من انجام داده اند انواع مختلفی نشان می دهد که تا به حال همه نوع سرگرمی و آواز و رقص و کمدی. این اولین بار است که من در حال رقص نشان می دهد شبیه به این گفت:” قاضی سابق می پیوندد jaa Dikhhla Jaa.

“آن چالش ها و فضای آن جایی که من احساس شگفت انگیز برای یادگیری آنقدر در نشان می دهد. من احساس می کنم من همکاری قضات بسیاری از تکنیک و تخصص در رقص و رقص اشکال. وقتی که می آید به من یک فرد بسیار عاطفی. قضاوت من از قلب من,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im