همین حالا امروز

همین حالا امروز – زندگی

به روز شده: Feb 02, 2020, 11:15 IST | P Vatsalya, Amruta Khandekar, Gitanjali Chandrasekharan آنجو Maskeri | بمبئی

رقص به زبان انگلیسی موسیقی یکپارچهسازی با سیستمعامل در: 10.30 ب. ظ; نور خانه, کافه Worli

Go کلیک کردن در دریا

Go clicking at sea

حضور Umeed میستری دریایی, عکاسی, کارگاه انجام شده به عنوان بخشی از جشنواره در طول ساحل 2020 سازمان WWF هند برگزار شد در ارتباط با اواسط روز است. جلسه کمک خواهد کرد که شما را در درک تکنیک های به ساقه در دریایی فضا.

وقتی که: فوریه 8, 12 ساعت یک
که در آن: Juhu باشگاه ورزشی, باشگاه, Juhu
قیمت: تومان 500 به بعد
تماس: 7710000033

گرفتن یک فیلم در یک رقصنده

Catch a film on a dancer

سازمان دیده بان غربالگری Kaarthikeyan Kirubhakaran را پدر خود را صدا. این فیلم می گوید داستان از یک استعداد رقصنده مرد.

وقتی که: فوریه 6, 7 PM
که در آن: رویال اپرا هاوس
رایگان
تماس: 23668888

گوش دادن به موسیقی صوفی

Listen to Sufi music

حضور صوفی جشنواره موسیقی سما قم که در آن هنرمند Parvathy Baul حاضر خواهد شد Baul موسیقی ترکیب عناصر آواز و داستان سرایی. گروههای موسیقی مانند Neeraj آریا را Kabir کافه آواز خواندن فلسفه از شاعران بزرگ.

Listen to Sufi music

زمانی که: فوریه 7-9, 5 ساعت به بعد
که در آن: NCPA Nariman Point
قیمت: تومان 300 به بعد
تماس: 66223737

LOL با Kanan Gill

LOL with Kanan Gill

باز کردن از پیچ در دادگاه نشان می دهد پوزخند: انقلاب پایان Kanan گیل. او تلاش خواهد شد تست مواد. محل تنها کف صندلی بنابراین دور ماندن اگر که برای شما راحت.

وقتی که: فوریه 3 ساعت 8.30
که در آن: جهش ویندوز, Andheri
قیمت: R300
تماس: 9769998972

پهلو به کباب بره

Tuck into roast lamb

تاریخ آشپز Ragini Kashyap برای ناهار که شامل ترد سیب زمینی کباب و بره.

زمان: 2 فوریه ساعت 12: 30 PM
که در آن: در این درس توسط La Folie,
قیمت: 1700 تومان;
تماس: 9167762379

کیف پول تا

Purse up

زمانی که سانا Shakoor و Divya Batra راه اندازی Nomada در سال 2014 آنها روشن است که آنها می خواهم به تمرکز بر روی لوازم جانبی. “به اندازه کافی وجود دارد بازیکنان در لباس بخش. لوازم جانبی بودند تا حد زیادی نادیده گرفته می گوید:” Shakoor. این جفت ارز به خارج از صنعتگران برای ایجاد معاصر سطح بافت است که جهانی در تجدید نظر با طراحی نقوش. این نام تجاری در حال حاضر قیمت در سراسر امارات متحده عربی, میامی, هوستون, کازابلانکا و سیدنی است. کیسه های الهام بخش از فرهنگ و عناصر فرهنگ عامه. طوطی و toucans برجسته نقوش. کیسه های با کبالت آبی چشم بد با الهام از بازار استانبول یک ضربه. در ضمن کارآفرینان در حال حاضر به کار با صنعتگران از Dharavi و برگزاری کارگاه های آموزشی برای زنان محروم به عنوان یک راه دادن. “به عنوان یک درجه اول زنان-رهبری سازمان ما فکر می کنم آن را ضروری است برای کمک به زنان در حمایت از” Shakoor می گوید.

Purse up

هزینه: 3,000 تومان بعد
nomada.در

گرد هم می آیند برای هنر

Come together for art

Ikattha باقی می ماند درست به نام خود را به عنوان یک فضای جمعی برای هنرمندان به بررسی فرآیندها و برای مخاطبان به تعامل با آثار هنری تنگاتنگی. Illesha Khandelwal, 24, an میان رشته ای هنرمند و بنیانگذار آپولو Bunder استودیو می گوید: “ما می توانیم بهتر است زمانی که ما با همکاری به جای رقابت. ما ساخته شده این فضا با هم—نقاشان و نویسندگان و موسیقی دانان و یک دسته از مردم باور نکردنی. ما نمی باید سفت و سخت مفاهیم مورد آنچه که باید در نظر گرفته شود هنر است.” Ikattha میزبان موسیقی گیگابایت, هنر, نمایشگاه ها, نمایش و خود را گل سرسبد ماه کامل کرده است. “ما انجام داده ام یک زن و شوهر از پروژه های تعاملی بیش از حد از جمله نقاشی زندگی جلسه است که در یک رویداد نادر در خارج از تنظیم است. یک مدل برهنه مطرح شده برای هنرمندان شرکت کننده. این یک تجربه جدید برای بسیاری از مردم که نمی توانید شانس خود را برای قرعه کشی بدن انسان” گفت: Khandelwal. Ikattha می خواهد به تغییر مکالمه با ارائه هنرمندان آینده با یک پلت فرم برای نمایش هنر خود را. آن را با این نسخهها کار در یک, عضویت, مدل برای حفظ خود را که در آن شما پرداخت هزینه برای دسترسی به استودیو و امکانات آن است.

www.ikattha.space; collective@ikattha.space
رایگان

به دلیل لو برون رو پشت خود

Because Le Bron's got your back

هنگامی که دهه آموزش تست شده است در دو ثانیه—در یک زمین بسکتبال در NBA مرحله با هزاران نفر از طرفداران از طرف مقابل انتظار را برای شما به از دست یک بازیکن خوب ایستاده بین شما و لبه; روزنامه نگاران در حال انتظار برای شما را به تاریخ در خود یا پیروزی و یا شکست; کل تیم فصل بسته به شما—شما ace نهفته است نه (تنها) در آنچه بدن خود را می توانید انجام دهید اما چگونه ذهن خود را در پاسخ به فشار. و در حالی که ما ممکن است همه مخاطرات بالا زندگی, LeBron James, ما باید خود ما قهرمانی مسابقات و فشار لحظه. به عنوان شما را وارد کنید 2020 با مجموعه ای جدید از اهداف بازوی خود را با ذهنی tools—نحوه باقی می ماند متمرکز کنترل احساسات خود را و فکر می کنم مثل یک قهرمان که LeBron سهام در پنج قسمت masterclass در آرامش مراقبه برنامه. او شما را ندارد و تفکر اما با گوش دادن به شما را در درک چگونه شما می توانید بهترین آماده سازی برای اهداف خود است.

اندروید و است, istore
هزینه: 790 تومان (در ماه)

Hell hath no fury like a woman مطلع

Hell hath no fury like a woman informed

یک پلت فرم های ویدئویی است که تغییر شکل و اولویت بندی محتوا با توجه به آنچه جوان, زن هندی می خواهد و نیاز به دانستن جنسیت قاعدگی فنجان های #MeToo جنبش PCOD و سقط جنین ، افراد دشوار است, همه خطاب ویتامین لبا از طریق فیلم های خود را. راه اندازی 2019 در بمبئی-بر اساس سرمایه گذاری می خواهد برای افزایش دسترسی به اطلاعات برای جوان شهری زنان هند است. “ما باید بهتر و دسترسی آنها به اطلاعات می گوید:” Padmini Vaidyanathan ویرایشگر و خلاق ، شما می تواند به جلو نگاه به یک مخلوط از هدف تجزیه و تحلیل تحقیقات مفصل و الهام بخش داستان سرایی. ما دوست game, تولد کنترل و لرز یک ویدیو که لیست پیشگیری از بارداری گزینه های در دسترس را به یک جوان فعال جنسی در هند امروز.

بالیوود با پیچ و تاب و بسیار

Bollywood with the firangi twist

آمریکایی موسیقی احساس Beyoncé حرکت به Shava shava از Kabhi Khushi Kabhie Gham و Maroon 5 منجر Adam Levine crooning Ae dil hai mushkil عنوان آهنگ فقط دو تا از چند و خنده دار, ترکیب بر روی Qualitea پست’ Instagram صفحه. زیستی می خواند “قر سربالا گه از مردسالاری” و آن مجموعه حق تن در سال-صفحه. آن ایجاد شده است 20 سال, نیمه F. او از دبیرستان فارغ التحصیل و یک ویرایشگر با شور و شوق. او شروع به ویرایش در سن 12 سالگی و نه به عقب نگاه کرد و 120k پیروان. مقدونی مادری که در حال حاضر در آلمان زندگی می کند که خود اعتراف بالیوود علاقه مندان است. “من انتظار داشتم که کار من برای رسیدن به چنین مخاطبان بزرگ و برای دریافت این نوع از بازخورد مثبت من. واقعیت این است که من یک فن بزرگ از بالیوود و هالیوود. کنار هم است که همیشه یک لذت به تماشا و سرگرم کننده را انجام دهد چرا که شما به طور ناگهانی متوجه است که آنها باید مشترک زیادی” gushes نیمه.

دیدار با یک فرد با مهارت شما می توانید با استفاده از

Rashi Bunny

Rashi اسم حیوان دست اموز 45

Rashi اسم حیوان دست اموز متولد شد به خانواده مهارت در تئاتر. پس از روی لئامت دادن در امریکا که در آن او آموزش دیده در تئاتر جهت او به هند بازگشت و به ایجاد Banjara تئاتر در سال 2001 با هدف قرار دادن اجتماعی آگاهانه ، بیش از دو دهه گذشته او کارگردانی کرده است و انجام پخش در سراسر هند و اجرای انفرادی به خصوص محبوب هستند. او انجام کارگاه های آموزشی برای کودکان و بزرگسالان و شرکت ها که در آن او با استفاده از هنر و موسیقی و تئاتر و فیلم و مدیتیشن برای کمک به شرکت کنندگان خود را باز خلاقیت ذاتی و بالقوه است.

در دسترس برای: تجربی کارگاه های آموزشی در, رهبری, ارتباط, خلاقیت خود بیان و پدر و مادر.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im