‘نمی دانم هنگامی که ما در حال رفتن به سر شاخه’: Sayantani Ghosh در مواجهه با مشکلات مالی در میان COVID-19 بحران

بازیگر تلویزیون Sayantani Ghosh محبوب برای نقش خود را در Naagin 4 گفته است که هر کس است که در مواجهه با ناراحتی در میان این مستند که متوقف شده تمام شاخه با توجه به مستند. در مصاحبه اخیر خود Sayantani گفت که هر چند تربیه شده اند ممکن است به تعویق افتاده هر کس نیاز به اجرای خانه های خود را دارد و بسیاری از هزینه های منظم است که نیاز به ملاقات کرد.

Sayantani گفت: “بحران به گونه ای است که آنها را انکار نمی پرداخت اما چگونه می شود آنها را پرداخت. دفاتر نیز بسته شده است. همه ما رو به زحمت. پرداخت های گیر کرده در مورد من نیز. من ایستاده هزینه. من خانه من EMI و ماشین EMI. هر چند دولت آرامش آن است که برای 2-3 ماه از آن خواهد شد به تعویق افتاده اما من باید به اجرای خانه های ما نیز هست. آن است که شروع به ایجاد ناراحتی برای ما. قلب من می رود به افرادی که روزانه دستمزد حقوق بگیران و همچنین بازیگرانی که فقط در شروع و یا در یک موقعیت بهتر در حال حاضر. این یک زمان دشوار برای همه صرف نظر از مشاغل است.”

او همچنین ابراز شک و تردید بیش از ایمنی خدمه یک بار شاخه رزومه. وی در ادامه افزود: “اقتصاد در نظر گرفتن تلفات ما در حال حاضر به عنوان بسیاری از کارگران درگیر هستند. همه ما در خانه هستند. یکی از نیاز به بازگشت به کار. ما در حال هدف قرار دادن بازگشایی اما به نظر می رسد خوب بر روی کاغذ اما در سطح عملی نیاز به ببینید که چقدر می تواند انجام شود. همه ایمنی درگیر است. حتی اگر شما محدودیت تعداد زیادی از مردم هنوز هم وجود دارد ‘x’ تعداد افراد درگیر در یک شلیک کنید. در برابر چنین اجتماعی فاصله است برای رفتن به یک چالش. نیز وجود دارد که مذاکرات بازیگران نیاز به سفر بازگشت به خانه پس از شلیک به عنوان می تواند وجود داشته باشد در خطر است. خطر عنصر نیز افزایش خواهد یافت در سفر از مجموعه به ساقه. بسیاری از جایگشت ترکیب درگیر است. اما عملا من نمی دانم هنگامی که ما در واقع رفتن به سر شاخه.”

Sayantani که پیوست Naagin حق رای دادن در فصل جاری مجبور به خروج به عنوان شخصیت او کشته شد ، “بله من شخصیت های پیچ در پیچ ، به عنوان یک نشان می دهد Naagin به نگه داشتن مخاطبان را بر روی لبه صندلی خود را و از این رو این تیم برای معرفی نقاط بالا و shockers در هر مرحله. تیم خلاق تصمیم گرفته است که کشتن شخصیت من را به عنوان یک خدمت بزرگ پوینت,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de