‘نمی آیند با زباله پاسخ: Kevin Pietersen سوال احمد شهزاد فقیر فرم در PSL از او می پرسد به خفاش در هیچ

13

نگه داشتن خود مشغول طول self-قرنطینه سابق کریکت انگلستان Kevin Pietersen شده است بسیاری از Instagram Live ویدئوها. او یا آن را به تنهایی و یا یکی دیگر از کریکت پیوستن به او را به ارتباط برقرار کردن با طرفداران.

این زمان آن را پاکستان کریکت احمد شهزاد و رودخانه بود trolled و گفت که او باید بت در شماره 13 برای کویته گلادیاتورها – حق رای دادن در پاکستان سوپر لیگ (PSL).

28-در سال کریکت فقط گل 61 اجرا می شود از هفت بازی در آخرین نسخه. در طول یک Instagram live جلسه Pietersen پرسید: راست دست رودخانه که چرا او تا به حال انجام شده ضعیف در PSL.

“من سعی کردم بهترین من این لیگ [PSL] من واقعا کار سخت است. من در حال بازی در شماره سه برای اولین بار در تمام مسابقات گفت: Shahzad.

نگاه کلیشه قدیمی پاسخ Pietersen وحشیانه بوداده Shahzad. “من یک روزنامه نگار هستم و دوستان خود را. پس همین حالا بیا با این زباله ها پاسخ گفت:” Pietersen.

“شما نمی خوام بت در یکی از شما نمی خوام بت در دو و شما نمی توانید خفاش در سه و چهار. من فکر می کنم شما باید بت در 13 برای کویته گلادیاتورها در فصل آینده,” او اضافه شده است.

PCB در 17 مارس اعلام کرده بود به تعویق افتادن PSL میان شیوع کروناویروس. آن است گفت: در این مسابقات خواهد بود موکول آنی گزارش شده است. اما هیچ تاریخ ارائه شده است.

این تصمیم تنها چند ساعت قبل از شروع اولین مرحله نیمه نهایی بین مولتان سلاطین و پیشاور Zalmi.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de