اجازه ندهید اجتماعی, مذهبی, جمع آوری و در صفوف منظم برای اطمینان از انطباق دقیق از مستند: مرکز متحده

این مرکز در روز جمعه به کارگردانی و همه کشورها و سرزمین های اتحادیه برای اطمینان از انطباق دقیق از coronavirus مستند و اجازه نمی دهد هر اجتماعی, مذهبی, جمع آوری و در صفوف منظم.

مشاوره توسط اتحادیه وزارت امور خانه (MHA) به ایران صادر شده است در نظر متعاقب آن جشنواره در ماه مارس سال 2020 است.

21 روز در سراسر کشور مستند تحمیل شده در کشور تا مارس 14 برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

“آن شده است ابلاغ به اطلاع مقامات منطقه ای و زمینه سازمان های خاص ممنوعیت همانطور که ذکر شد در تثبیت دستورالعمل در مستند اقدامات و که آنها باید تمام اقدامات لازم پیشگیرانه و اقدامات پیشگیرانه برای نگهداری از قانون و نظم و صلح و آرامش. مناسب شب زنده داری در رسانه های اجتماعی نیز باید حفظ شود در برابر گردش هر گونه اعتراض و محتوا” به MHA ارتباطی به آمریکا گفت.

ارتباط بیشتر درخواست شده است که برای جلب توجه مقامات دولتی و مذهبی سازمان و شهروندان مربوطه مفاد این دستورالعمل باید به طور گسترده ای توزیع شده است.

برای نقض هر مستند و اندازه گیری, اکشن زیر مربوط به مقررات کیفری از فاجعه قانون مدیریت 2005 و IPC باید توسط نهادهای مجری قانون در این باره تأکید کرد.

تثبیت دستورالعمل در مستند اقدامات گرفته شود توسط وزارتخانه ها و ادارات از دولت هند متحده UTs برای مهار COVID-19 اپیدمی در این کشور اطلاع داده شد توسط وزارت امور مارس 24. دستورالعمل اصلاح شد در مارس 25, 27, آوریل 2 و 3.

بند 9 و 10 از تثبیت دستورالعمل دولت است که هیچ مذهبی جماعت مجاز خواهد بود بدون هیچ گونه استثنا و اجتماعی/فرهنگی/مذهبی توابع/تجمعات باید محروم از ابلاغ شده اشاره کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im