دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, پیر ابولا توییتهایی نشان بی کفایتی خود را در Coronavirus


Illustration for article titled Donald Trumps Old Ebola Tweets Reveal His Incompetence on Coronavirus

تصویر: مایکل هریوت (توییتر/ریشه/رفتن)

مغلوب ساختن پیشی جستن, پیر توییتهایی اثبات او ریاکارانه ادم سفیه و احمق.

که در آن است. که لود.

چه ؟

OK. پس از نوشتن این مقاله مقایسه مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و coronavirus بحران با اظهارات قبلی خود را ریشه سردبیر Genetta Adams فقط به من اطلاع داد این لود کافی نیست. همه من می توانم فکر می کنم از یک شوخی قدیمی در مورد یک جوان سیاه هواپیما, خلبان, پرواز اولین پرواز تجاری از می سی سی پی. (یا شاید آن را Alabama. و یا امریکا است.)

تبلیغات

به عنوان او استقبال مسافران در این پرواز او می تواند بشنود زمزمه از مسافران نگران از آنجا که آنها تا به حال هرگز دیده می شود یک خلبان. برای آرام کردن خود نژادپرستانه ترس او رو بر روی آی فون و به آنها اطمینان داد که او پرواز کرده بود هزاران نفر از پرواز پس از فارغ التحصیلی برای اولین بار در کلاس خود از بهترین مدرسه پرواز در جهان است. هنوز مضطرب مسافران هرگز آرام است. سپس در نیمه راه از طریق سفر با هواپیما مواجه می شوند یک طوفان است.

“اوه خدای نجات ما از این کاکاسیاه خلبان!” مسافران فریاد.

سیاه خلبان می شود بر روی آی فون و می گوید مردم به نگرانی او باهوش و توانا است. فقط به عنوان او پس از اتمام آرام بخش سخنرانی هواپیما برخورد بیشتر آشوب.

تبلیغات

“اوه خدای نجات ما از این کاکاسیاه خلبان!” آنها فریاد دوباره هماهنگ است.

حتی اگر او توهین خلبان اراضی هواپیما با خیال راحت و بدون دردسر زیادی برای امداد رسانی به مسافران و خجالت از این همه خدمه سفید. مسافران توضیح است که طغیان به علت اضطراب و تا به حال هیچ چیزی برای انجام با رنگ خلبان پوست. حتی همه خدمه سفید تلاش می کند به اصرار دارند که مسافر نیست نژادپرست است.

تبلیغات

قبل از پرواز بعدی از می سی سی پی خلبان اطلاع داد که وجود دارد رفتن به یکی دیگر از طوفان به طوری که او می شود یک ایده است.

او به یکی از نر سفید خدمه پرواز خود را ، همراه پرواز لباس پوشیدن و به عنوان یک خلبان استقبال هر مسافر به عنوان آنها در هیئت مدیره این هواپیما در حالی که خلبان در کابین خلبان آماده خود را به پرواز. البته آنها برخورد طوفان دوباره. به عنوان خلبان هدایت هواپیما را از طریق تلاطم مسافران وحشت دوباره. به عنوان آب و هوای نامساعد jostled مسافران از طریق هوایی و خدمه زد به کابین خلبان به خیره نگاه کردن.

تبلیغات

“دیدن ؟” گفتند smugly. “مسافران را وحشتزده بدون در نظر گرفتن رنگ پوست خود. چرا شما باید به همه چیز در مورد نژاد.”

“من واقعا نمی توانم شنیدن هر چیزی” خلبان جواب داد به سختی قادر به نگه داشتن به فرمان. (هواپیما که چرخ فرمان ، “من نمی دانم اگر شما متوجه شده ام اما من نیمه در اینجا مشغول تلاش برای سقوط این صبح.”

تبلیغات

برای اثبات نقطه نظر خود را همه سفید خدمه تصمیم به روشن کردن دو راه, آی فون, بنابراین خلبان می تواند بشنود مسافران است. فقط قبل از او خارج تلاطم کابین خلبان بلندگوهای لعنتی کوره در رفته نماز از کل هواپیما. سیاه خلبان تنها کسی بود که متوجه مسافران نماز شد کمی متفاوت است.

“اوه خدای” آنها فریاد زد هماهنگ است. “نجات ما از این طوفان!”


به هر حال در اینجا چه تهمت قبلا در مورد گفت: باراک اوباما, رهبری, علم, پزشکی و shouldering مسئولیت در طول بحران.

تبلیغات

در تعطیلات (Persian)

پس از اولین COVID-19 مرگ گزارش شده در Jan. 11, 2020تهمت برگزار کرده است نه تظاهرات بازدید Mar-a-لاگو پنج بار و حداقل هفت دور از گلف. اجازه دهید ببینیم که چه چیزی او قبلا گفته که در مورد نوع رفتار.

تبلیغات
تبلیغات

نادرست آن از شروع

یکی از جرقه ای که باعث گسترش coronavirus بود مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بی توجهی به مشاوره از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و اجازه می دهد بیماران آلوده به سفر در پروازهای تجاری واشنگتن پست گزارش. او بیشتر خواهد CDC را توصیه هشدار سالمندان به پرواز نیست.

تبلیغات

من مطمئن هستم که او گفت: هرگز چیزی در مورد آن.

تبلیغات
تبلیغات

سیاسی بحران

پس از بیش از دو ماه از انفعال تهمت برگزار می شود نخستین کنفرانس مطبوعاتی خود در فوریه. 29, 2020. او بلافاصله با انتقاد دموکرات ها و مطبوعات برای سیاسی کردن یک بحران ملی. قطعا تهمت و حتی نمی فکر می کنم از انتقاد کردن ملت بزرگ ایران در طول یک فاجعه است. این امر کاملا سازمان ملل-آمریکایی است.

تبلیغات

آه صبر کنید…نگاه آنچه که من در بر داشت.

تبلیغات

بیایید نگاهی به آنچه که او گفت: در سال 2014 به عنوان دولت اوباما در مواجه با بحران ابولا:

تبلیغات
تبلیغات

اعتماد به علم

تهمت و ادعا می کند به “غریزه طبیعی برای علم است.” بیایید نگاهی به آنچه او قبلا در نظر گرفته شده علوم و تحقیقات از جمله آنچه که او گفت: در جهانی شیوع بیماری.

تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات

استخدام ” بهترین مردم ،

راه بازگشت در سال 2017, مقامات هشدار داد که ایالات متحده آمادگی برای جهانی همه گیر پس از کاهش کمک های مالی به سی دی و رد شورای امنیت ملی را بیماری عفونی کارشناسان.

تبلیغات

او اشاره کرد نه دانشمند مایک پنس در شارژ از coronavirus بحران پس از انتقاد از دولت اوباما برای داشتن CDC و آن ابولا کارشناسان مشورت با امنیت ملی ،

تبلیغات
تبلیغات

در نظر گرفتن مسئولیت

مغلوب ساختن پیشی جستن معروف گفت coronavirus بحران بود و نه خود “مسئولیت در همه” از آنجا که آن را اجتناب ناپذیر وضعیت که هیچ کس نمی تواند انتظار می رود.

تبلیغات

من مطمئن هستم که او نمی سرزنش اوباما برای همان نوع از مشکلات است.

تبلیغات
تبلیغات

ببینید که چگونه از آن آسان است به انتقاد از خلبان هنگامی که شما در حال نشستن در صندلی عقب?

O خداوند ما را نجات دهد از این ادم سفیه و احمق جمهور…

و این طوفان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de