دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به طور موقت به حالت تعلیق ” مهاجرت به آمریکا

رئیس جمهور ایالات متحده امریکا و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه گفت که او همه را به امضای یک دستور اجرایی که خواهد شد ‘به طور موقت به حالت تعلیق درآورد” مهاجرت به ایالات متحده است. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او این مرحله را “در پرتو این حمله از نامرئی دشمن” و همچنین برای حفاظت از مشاغل از شهروندان آمریکایی است.

“در پرتو این حمله از نامرئی دشمن و همچنین نیاز به حفاظت از مشاغل بزرگ ما شهروندان آمریکایی من خواهد بود امضای یک فرمان اجرایی به طور موقت به حالت تعلیق مهاجرت به ایالات متحده! (sic)” دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی این صبح است.

در ایالات متحده, کانون شیوع ویروس در جهان عمده شوک آمد از دیگری جلو در دوشنبه زمانی که قیمت نفت سقوط کرد و به قلمرو منفی پس از coronavirus مستندات در سراسر جهان squelched تقاضا است.

به زودی پس از رکود در قیمت نفت مغلوب ساختن پیشی جستن به حال ساخته شده, یک اطلاعیه برای اضافه کردن به عنوان بسیاری از 75 میلیون بشکه نفت به این کشور ذخیره نفت استراتژیک.

این سقوط بی سابقه قیمت نفت که معامله در محدوده منفی برای اولین بار است که مطمئن شوید که برای سوخت خواستار سریعتر unshackling از اقتصاد جهانی است. ما تظاهرکنندگان در این روز بسیج در بیشتر پایتخت امور خارجه خواستار بازگشایی به بزرگترین اقتصاد جهان.

این سوال از زمانی که به آسانسور stay-at-home سفارشات — و در نتیجه کمک به کاهش ویرانگر اقتصادی اثرات جهانی virus بحران — همواره در خط مقدم برای بسیاری از کشورها به آژانس خبری AFP گزارش شده است.

نصب شواهد نشان می دهد که مستندات و اجتماعی فاصله در حال کاهش گسترش ویروس. که شدت یافته برنامه ریزی در بسیاری از کشورها شروع به شل شدن محدودیت در حرکت و کاهش خرد کردن فشار بر اقتصاد ملی.

دولت ها در سراسر جهان در حال حاضر بحث چگونگی و زمانی که به سهولت مستندات است که که بیش از نیمی از بشریت-4.5 میلیارد نفر — محدود به خانه های خود و فلج اقتصاد جهانی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de