دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می رسند در هند امروز; ساعت مودی برای ترک احمدآباد مدت کوتاهی

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در یکشنبه emplaned برای هند به عنوان او سر به طور مستقیم به احمدآباد به عظیم roadshow توسط “Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن’ در Motera ورزشگاه در Gujarat شهرستان.

نخست وزیر نارندرا مودی روز دوشنبه را ترک خواهد کرد و در مدت کوتاهی به احمدآباد, است که در اولین توقف از ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اولین سفر رسمی به هند است.

همراه با همسر Melania, دختر, Ivanka پسر در قانون Jared کوشنر و برنج از دولت او تهمت خواهد زمین در احمدآباد را سردار Vallabhbhai فرودگاه بین المللی حدود 11:40 am.

مودی همراه با مغلوب ساختن پیشی جستن به آدرس ‘Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن’ رویداد در Motera ورزشگاه بزرگترین زمین کریکت با یک صندلی ظرفیت 1.10 لاخ مردم است. Grand فرآورده های ساخته شده برای مشخصات بالا در دیدار با هزاران نفر از مردم انتظار می رود به خط خیابان احمدآباد به خوش آمد می گوید دو رهبر در طول roadshow.

یک گروه از دانش آموزان 15 بین هشت تا 15 سال سن از Sabarmati Gurukulam انجام خواهد شد “Mallakhamba” در طول roadshow. رئیس جمهور ایالات متحده نیز بازدید Sabarmati آشرام.

سه صندلی خاص قرار داده شده اند و در آشرام در کنار رودخانه برای مودی تهمت و همسرش, Melania. پرسنل امنیتی در روز یکشنبه انجام برگزیدگان نهایی در برنامه ریزی مسیر.

بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن سفر به آگرا, جایی که او و همسرش بازدید تاریخی تاج محل قبل از ورود در سرمایه های ملی.

(ورودی از سازمان)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>