از دمپایی به بالشتک سگ جویدن همه چیز آنها را دریافت کنید. اما پوچ از آفریقای جنوبی به نظر می رسد که یک میل برای گران خوردم.

با توجه به فاکس نیوز یک سگ به نام فلفل به طور تصادفی بلعیده زن خود را صاحب این حلقه نامزدی و وجود دارد برخی از X-ray تصاویر در دست به عنوان اثبات فساد است.

فلفل بستری شد به دره مزرعه حیوانات که در بيمارستان به اشتراک گذاشته تصویر از سگ خود در Facebook صفحه همراه با نور دل, عنوان, است که گفت: “نام من فلفل. آیا من نگاه کمی تهوع آور ؟ چرا که دامپزشک است و فقط به من داده چیزی به من استفراغ! نه به این دلیل که دامپزشک است meanie اما از آنجا که من خوردم مادرم حلقه نامزدی!!!”

“نپرسید! به نظر می رسید مانند یک ایده خوب در آن زمان!!” زیرنویس گفت: بیشتر.

از آنجا که در ارسال پست به اشتراک گذاشته شده است بیش از 4.4 k بار. آن زده وتر با شهروندان و همچنین آب گرفتگی با بیش از 3k نظرات. بسیاری از کاربران خوشحال بودند که سگ خوب بود دیگران در بخش نظرات به اشتراک گذاری نمونه های مشابه آنها با تجربه با حیوانات خانگی خود را.

“من نباید خنده شیرین pup… اما من هستم. خوشحالم که مادر او حلقه پشت و نیست شما را بیمار. آه صبر کنید! بله آن را” یک نظر به عنوان خوانده شده. “من کراکر برداشت من حلقه نامزدی, اما من خوش شانس بود به آن را دریافت کند از او در زمان” خوانده شده نظر دیگری.

width: 490px; height: 93px;

width: 494px; height: 102px;

width: 481px; height: 84px;

width: 473px; height: 84px;

width: 485px; height: 80px;

width: 481px; height: 76px;

width: 485px; height: 78px;

بیمارستان دامپزشکی سپس به اشتراک X-ray از حلقه قابل مشاهده داخل فلفل معده.

دامپزشکان بودند در نهایت موفق به استخراج حلقه با تجویز دارو را وادار به استفراغ پس از آن بازگشت و به صاحب حق است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im