آیا این مدل موی نگاه ریاکارانه? شهردار شیکاگو لری Lightfoot شانه خالی اجتماعی فاصله برای یک شکل کردن


Illustration for article titled Does This Haircut Look Hypocritical? Chicago Mayor Lori Lightfoot Eschews Social Distancing for a Shape-Up

عکس: جاشوا Lott (گتی ایماژ)

او از Chicago—و در هفته های اخیر ستاره های بی شماری الگوهای رفتاری پس از sternly هنوز به طور موثر قفل کردن کشور سوم بزرگترین شهر امید حاوی شیوع کروناویروس. اما در حالی که شهردار لری Lightfoot با موفقیت بدست Chicagoans به “خانه بمانند [و] صرفه جویی در زندگی,” محبوب ترین سیاستمدار, گیر افتاد, بیش از چند طرف چشم هنگامی که آن را کشف شد در روز یکشنبه که او می خواهم به ظاهر اجتناب اجتماعی فاصله دستورالعمل به نفع خود علامت تجاری بریدن نمک و فلفل طبیعی شکل گرفته است.

تبلیغات

Illustration for article titled Does This Haircut Look Hypocritical? Chicago Mayor Lori Lightfoot Eschews Social Distancing for a Shape-Up

تصویر: ترمه نیل (Facebook)

افشای کامل: من هر دو Chicagoan و ثابت قدم حامی ما شهردار جدید اما طبعا شهرستان ساکنان پناه-در-محل اشتباه گرفته بودند—و در بسیاری از موارد تحریک شده توسط مخلوط پیام های ارسال شده توسط شهردار “را به عنوان من می گویم و نه به من” رفتار. پس از همه, این زن همان است که کنایه آمیز “گرفتن ریشه های خود را انجام داده است و نه ضروری!” به تلفن در یک بسیار مورد تحسین قرار گرفته PSA. (همچنین چگونه لری مردم اجازه می دهد این عکس را گرفته اجازه دهید به تنهایی آمار رسانه های اجتماعی—که از آن عاقلانه است پس از ناپدید شد ؟ به یاد داشته باشید عکس و یا آن اتفاق نمی افتدلری!)

پس از هشیاری دفاع از این شهر شهروندان از خود بی مبالاتی با اجرای این تعطیلی نه تنها غیر ضروری کسب و کار اما lakefront و پارک Lightfoot دفاع او نظافت جلسه در طول یک شنبه در کنفرانس مطبوعاتی (h/t شیکاگو تریبون). اطمینان خبرنگاران گفت او و hairstylist ترمه نیل گرفته بود احتیاطی لازم است او توضیح داد: “این زن که برش مو من تا به حال یک ماسک و دستکش و” اضافه کردن “من تمرین آنچه که من موعظه.”

او سپس به دنبال به حرکت به بزرگتر و غیر قابل انکار مسئله مهم تر در دست گفت: “من فکر می کنم آنچه واقعا مردم می خواهم به بحث در مورد این است که ما در حال صحبت کردن در مورد افراد در حال مرگ در اینجا. ما در حال صحبت کردن در مورد قابل توجهی در سلامت و نابرابری. من فکر می کنم این چیزی است که مردم مراقبت بیشتر در مورد.”

تبلیغات

ما فراموش مراقبت—به خصوص به عنوان سیاه و سفید Chicagoans شما با COVID-19 گزارش مرگ در شش بار نرخ سفید بيماران; شواهدی وجود دارد که مسطح منحنی مداوم نابرابری های سلامت است که به عنوان مهم به عنوان کنترل گسترش ویروس خود را. اما به عنوان ایزابل را Ashley ریس با اشاره به روز دوشنبهآن را ممکن است برای برگزاری چند COVID های مربوط به صورت همزمان—و برای زنان سیاه پوست نگه داشتن موی ما هر دو سالم و حاشیه ای قابل ارائه می ماند در میان آنها به عنوان بسیاری از ما حرکت به یک دنیای جدید از جلسات مجازی بدون ایمنی خالص از ما سبک شود-صرفه جویی در درمان و یا قابل اعتماد تعمیر و نگهداری روزمره. Lightfoot واضح نیست ایمنی بدن به این نگرانی معتبر; در غیر این صورت چرا در خطر ابتلا به کوتاه کردن مو در میان یک بیماری همه گیر (پس احتمالا او نه تنها مشتری نیل پرداخت خانه تماس)?

“در مورد خواسته است که یک مشخصه اذیت Lightfoot گفت:” من چهره عمومی این شهر است. من در رسانه ملی و من در چشم های عمومی,'” به گزارش تریبون. “من یک فرد است که من را به بهداشت شخصی بسیار جدی است. به من گفت: من احساس می کنم نیاز به یک مدل موی” Lightfoot ادامه داد: خروجی گزارش. “من قادر به انجام این کار خودم خیلی من رو کوتاه کردن مو. شما می خواهید به صحبت بیشتر در مورد آن؟”

تبلیغات

Welp. من حدس می زنم عنوان او شیکاگو ورزشی با مضمون ضد COVID مبارزات انتخاباتیاو را بازی نمی کند وقتی که می آید به مو خود را—و احساس استرس از وقوع آنجا که بقیه از ما. (خوب به مراتب بیشتر از ایمنی میلیون ها نفر در حال استراحت در کوچک دست است.) هنوز Lightfoot زیبایی انتخاب در این بحران نشان دادن واضح تر از بیشتر بسیار مربوط به مسائل زنان در محل کار (حتی در حالی که خارج از دفتر) به عنوان “مقبولیت” از ظاهر ما—و به طور خاص ما مو—اغلب با برخوردهای سنجیده توسط یک غیر سیاه و سفید نگاه قبل از COVID نبرد شده است که برپا در سراسر کشور از طریق C. R. O. W. N. عمل می کنند.

برای سپاه از زنان ما هنوز به لوکس با توجه به تعمیر و نگهداری از ما مدل مو کاملا زیبایی انتخاب یا اختیاری زیاده روی حتی در صورت بی سابقه ای جهانی بحران. (و روشن است که نشان می دهد یک مدل جایگزین شخصی و یا ایمنی عمومی—به احتمال زیاد حتی Lightfoot خودش.) سوال اولویت های ما, اگر شما خواهد شد اما حتی این قضاوت است که به احتمال زیاد مطلع امتیاز. به عنوان هر دو سوال تصمیم شیکاگو شهردار و او غضبناک دفاع از آن را نشان می دهدبرای سیاه نظافت هرگز کاملا شخصی; متاسفانه, آن را هنوز هم عمیقا سیاسی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de