آیا به طور منظم آب آشامیدنی جلوگیری از عفونت کروناویروس? در اینجا FactCheck

به عنوان تعدادی از coronavirus موارد در هند همچنان رو به افزایش پس از مشاوره پزشکان و مشاوره بهترین راه برای نگه داشتن خود را امن است. اما در زمان Twitter, Facebook و WhatsApp گاهی اوقات تایید نشده نظرات نسبت به پزشکان در حال گردش به عنوان واقعی است.

یک چنین ادعا می کنند ساخت دور شده است که نوشیدن آب هر 15 دقیقه ممکن است کمک به جلوگیری از مردم را از آلوده شدن.

این ادعای گمراه کننده است و حتی واقعیت-بررسی توسط هند فاجعه ملی مدیریت قدرت (ان دی ام ای) در روز چهارشنبه.

در یک صدای جیر جیر از ان دی ام ای گفت: “ادعا می کنند: یک مرطوب گلو می تواند اطمینان از حفاظت از تاج عفونت است. واقعیت: نادرست است. هیچ شواهد علمی برای حمایت از این ادعا است.”

آن است که روشن نیست که در آن ادعا نشات گرفته اما این دور انجام شده است در سایت های مختلف سیستم عامل رسانه های اجتماعی برای مدتی.

با توجه به سازمان بهداشت جهانی (WHO) mythbusters نوشیدن آب کمک نمی کند در پیشگیری از coronavirus.

در اینجا است که FactCheck:

س: آیا نوشیدن آب به کاهش گلو درد می کند این نیز محافظت در برابر 2019-nCoV عفونت است ؟

یک: در حالی که ماندن هیدراته با نوشیدن آب برای سلامت کلی مهم است از آن جلوگیری نمی کند coronavirus عفونت است.

به گفته خبرگزاری فرانسه گزارش ادعا شد به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده در فیلیپین نسبت دادن آن به یک مشاوره بهداشت صادر شده توسط پزشکان در ژاپن است.

این پست در Facebook به اشتراک گذاشته شده در فوریه 28, خواندن, “جدی عالی مشاوره توسط پزشک درمان COVID-19 موارد است. هر کس باید اطمینان خود را در دهان و گلو مرطوب است و هرگز خشک است. چند جرعه از آب هر 15 دقیقه حداقل. چرا ؟ حتی اگر ویروس به دهان خود را…نوشیدن آب یا دیگر مایعات را بشویید, آنها را از طریق مری به معده است. هنگامی که وجود دارد در شکم…اسید معده شما را به کشتن تمام ویروس. اگر شما به اندازه کافی آب بنوشید بیشتر به طور منظم…این ویروس می تواند خود را وارد کنید windpipes و به ریه ها. که بسیار خطرناک است.”

همان ادعا شده است در حال حاضر به اشتراک گذاشته شده در سراسر سیستم عامل های مختلف حتی در هند به زبان های مختلف و تن. اما جان کلام این ادعا همان است که نوشیدن آب به طور منظم ممکن است کمک به جلوگیری از مردم را از آلوده شدن با کوروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im