خرید رپورتاژ

آیا همکار من باید احساسات من است ؟ – شیوه زندگی

به روز شده: فوریه 22, 2020, 08:09 IST | DR عشق | بمبئی

معرفی Dr عشق که حل معماهای رابطه در یک گیج کننده عصر دیجیتال.

Illustration/Uday Mohite

تصویر/Uday Mohite

Dr Loveیک دختر که با این نسخهها کار با من به تازگی به من یک کارت تولد در روز تولد من با یک دختر بسیار شیرین شعر نوشته شده در داخل. ما نه دوستان پس این برای من غافلگیر کننده بود. او با لبخند به من و چت با من هر زمان که من در وزارت او. من نمی دانم اگر او فقط دوستانه و یا شروع به برخی از احساسات برای من. من خواندن بیش از حد به آن ، من باید از او بپرسید که چرا او به من کارت?
شما در حال خواندن بیش از حد به این. اگر کسی به شما می دهد یک کارت و شما بر این باورند که فرد احساسات شما هیچ چیز متوقف می شود و شما را از به سادگی صحبت کردن به آنها در مورد آن. شما لازم نیست که به بحث در مورد احساسات یا دلیل این که شما همیشه می توانید یک چت با او و سنج آنچه در آن جلسه احساس می کند مانند. چرا فرض کنیم همه چیز و پرش به نتیجه گیری بدون صحبت کردن در مورد آن ، فکر می کنم در مورد چگونه شما احساس می کنید بیش از حد به دلیل انتقال یک احساسات خود را بر روی کسی است که همیشه ممکن است. از او بپرسید برای قهوه رسیدن به او را می دانم بهتر است و شما می توانید تمام پاسخ های خود را در زمان.

من در یک, زن, دوست, دوست او تبدیل به برای مشاوره تمام وقت. او می پرسد من به نظر من بیش از حد, اما همیشه می رود با آنچه که او نشان می دهد. من می دانم که آنها شده اند از دوستان دوران مدرسه و من حسادت رابطه خود را به خاطر من می دانم که او مرا دوست دارد بسیار. من فقط نمی دانم که چرا او همیشه دیدگاه او بیش از من است. من انجام یا گفتن چیزی اشتباه است ؟
چرا فرض کنیم یک مشکل وجود دارد برای شروع? اگر دوست پسر خود را دوست او اعتماد دارد که چگونه دوست جنس ماده در هنگامی که او در رابطه با شما ؟ آنچه که او سهام با او متفاوت است و به همین دلیل او را انتخاب و توصیه های خود را بیش از شما ممکن است به سادگی باید با ماهیت رابطه خود را. چرا ضرب و شتم خود را تا بیش از آن ؟

این صندوق در حال حاضر باز به خود شخص و عاشقانه نمایش داده شد. ارسال سوالات خود را در ایمیل به lovedoc@mid-day.com

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im