Doda می شود ‘تروریستی-رایگان’ پس از آخرین بازمانده Hizbul مجاهدین فرمانده کشته در Anantnag: J&K DGP

Doda تبدیل شده است کاملا “تروریستی-رایگان” منطقه پس از Hizbul مجاهدین (HM) فرمانده مسعود بود neutralised در برخورد جامو و کشمیر مدیر کل پلیس (DGP) Dilbag سینگ گفت. سه تروریست از جمله یک فرمانده Hizbul مجاهدین ساز و برگ بودند در صبح روز دوشنبه در یک شب روبرو می شوند در Runipora Khulchohar منطقه در Anantnag منطقه جنوب کشمیر.

بالا مقام پلیس گفت: “امروز با عملیات در Khulchohar Ranipora منطقه در Anantnag توسط J&K پلیس همراه با Rashtriya تفنگ واحد و CRPF سه تروریست ها neutralised. کشته نظامیان شامل دو Lashkar-e-Taiba (اجازه) تروریست از جمله یک فرمانده منطقه و دیگری تروریستی فرمانده Hizbul مجاهدین ساز و برگ به عنوان یکی مسعود که متعلق به Doda.”

این مقام افزود: “Doda منطقه در منطقه جامو می شود کاملا ستیزه جویی رایگان یک بار دیگر به عنوان Masood شد آخرین بازمانده تروریستی در اینجا.”

J-K DGP گفت که مسعود که شد از Doda منطقه بود که در یک مورد تجاوز به عنف ثبت شده توسط Doda پلیس absconding زمان”است.او بعدها پیوست Hizbul مجاهدین و منتقل منطقه خود را از عمل به کشمیر” او گفت:.

منابع شناسایی دو نفر دیگر از تروریست ها به عنوان Tariq Khan لعل چوک, Anantnag و ندیم از Kulgam. اما تایید رسمی است که هنوز هم در انتظار.

از جمله سه تروریست هایی که کشته شدند در این برخورد رسمی شماره در ارتباط با کشته, تروریست ها در این سال در دره رفته اند تا به 116 که شامل هفت عملیاتی فرماندهان مختلف ترور لباس که به ضرب گلوله کشته شدند.

این 13th روبرو می شوند در ماه ژوئن. مشترک نیروهای امنیتی کشته و بیش از 40 تروریست ها در دره کشمیر در این ماه.

این ‘Hizbul مجاهدین’ در میان همه دیگر لباس های تروریستی باقی می ماند که هدف اصلی نیروهای امنیتی. تقریبا هر یکی از آن فرماندهان از جمله طولانی ترین بازمانده عملیاتی فرمانده Riyaz Naikoo کشته شد این سال است. به تازگی پلیس ادعا کرده است که مرکزی شهر در پولوما منطقه تبدیل شده بود ‘Hizbul-رایگان’.

این بطور قابل توجهی قابل توجهی feat به خصوص پس از مرکزی تا به حال باقی مانده توپی از Hizbul مجاهدین از سال 1989 است.

به گفته یک مقام پلیس, یک تیم مشترک از J&K پلیس 19 Rashtriya تفنگ (RR) از ارتش هند و مرکزی ذخیره Police Force (CRPF) قبلا راه اندازی یک کمربند-و-جستجو-عملیات در Runipora Khulchohar منطقه پلیس پس از دریافت اخطار در مورد حضور تروریست ها در این منطقه است.

این مقام گفت که به عنوان تیم مشترک محاصره مشکوک نقطه پنهان شدن شبه نظامیان از کار اخراج بر آنها. آتش انتقام بر توسط تیم مشترک در نتیجه تحریک روبرو می شوند.

نیروهای امنیتی برگرفته بدن مرده همراه با اسلحه و مهمات از نقطه. ارتش هند گفته است که یکی AK تفنگ و دو تپانچه بازیافت شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de