پزشکان ابراز نگرانی در مورد دسترسی به کروناویروس تست در جوامع


Illustration for article titled Doctors Express Concern About Access to Coronavirus Testing in Black Communities

عکس: شاتر

جامعه سیاه و سفید شده است محروم وقتی که می آید به بهداشت و درمان در آمریکا است. آیا می آید که از عدم دسترسی به مراقبت های بهداشتی با کیفیت و یا نگرانی های ما نمی شود جدی گرفته شودآن است که یک مشکل رو ما برای سال. در حال حاضر که ما در بحبوحه یک بحران بهداشت عمومی بر خلاف ما دیده ایم در جمعی ما در طول عمر وجود دارد نگران است که آن را ممکن است یک مفرط اثر در جوامع است.

Buzzfeed, گزارش های خبری که پزشکان در ویرجینیا درخواست هر دو مراکز کنترل بیماری و پیشگیری و همچنین سازمان بهداشت جهانی به انتشار داده نشان می دهد که در حال آزمایش است و در چه جوامع است. برخی از پایگاه داده به سادگی ردیابی جنسیت و سن و محل سکونت و نه نژاد یا قومیت وقتی که می آید به تست. دکتر, سیاه پوست, هیلتون صحبت به Buzzfeed و گفت::

“ما می دانیم که در ما وجود دارد که اختلاف بزرگ در نه تنها تشخیص اما درمان که آمریکایی های آفریقایی تبار و سایر اقلیت ها فراهم است. بنابراین من می خواهم به مطمئن شوید که در این بیماری همه گیر است که سیاه و سفید و قهوه ای مردم درمان می شوند در همان راه است و این آزمون در دسترس ساخته شده در همان الگوی به عنوان برای مردم است.”

تبلیغات

COVID-19 مجموعه به صورت مستقیم تاثیر در سیاه و سفید و قهوه ای و جوامع است. کار از خانه است یکی از راه های شرکت ها سعی کرده اند برای جلوگیری از گسترش ویروس اما اعداد نشان می دهد که تنها یک پنجم کارگران سیاه پوست در واقع می توانید انجام دهید که. اضافه کردن در پایین دستمزد sub-par دسترسی به بهداشت و درمان محیط زندگی که در حال حاضر اثر سوء بر سلامت و شما باید یک جمعیت به طور جدی در معرض خطر بیمار شدن. این است که چرا ما نیاز به مطمئن شوید که تست در دسترس است و به راحتی در دسترس در همه جوامع است.

نیز وجود دارد موضوع ضمنی و تعصب و پزشکان مصرف نمی درد را جدی بگیرید.

از Buzzfeed:

هیلتون اضافه شده است که پزشکان باید به تکیه بر روی تعداد زیادی از تشخیص است که می تواند کاملا ذهنی برای تصمیم گیری که آیا کسی باید یک آزمون یا نه — احساس خسته, داشتن یک گلو درد — و نه قابل اندازه گیری عوامل هدف. که او گفت: باعث می شود کل فرایند بیشتر در معرض خطر ضمنی تعصبات است که هر بیمار و پزشکی حرفه ای حمل در اطراف با آنها.

تبلیغات

آن را از قلمرو امکان برای کسی که به این ویروس و به چشم پوشی کردن برای داشتن یک سرماخوردگی. مردم را از درگذشت تهدید کننده زندگی بیماری از آنجا که پزشکان فکر می کردند که آن را تقلید می کنی. این می تواند منجر به این ویروس در حال گسترش افرادی که حتی نمی دانند آن را داشته باشد.

با وجود آنچه Hotep توییتر ممکن است می گویند مردم می توانند coronavirus. Sحاکی از نگاه ادریس البا و NBA. من امیدوارم که ما به عنوان یک جامعه در حال بدست گرفتن این جدی است. از همه مهمتر, من امیدوارم که زمینه های پزشکی برای یک بار به ما طول می کشد به طور جدی. ریسک بیش از حد بالا برای همان مزخرف به بازی می آیند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de