روز پزشک 2020: West Bengal به رعایت تعطیلات در جولای 1, Mamata خواستار مرکز اعلام این تعطیلات ملی’

West Bengal وزیر Mamata نوری در دوشنبه خواست این مرکز را اعلام روز پزشک به عنوان یک روز تعطیل ملی’ برای ادای احترام و اذعان به خط مقدم COVID-19 رزمندگان.

به منظور افتخار پزشکی خط مقدم کارگران که در حال مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس, West Bengal دولت اعلام ژوئیه 1 به عنوان یک دولت تعطیلات.

“ما اعلام کرده اند 1 جولای که روز پزشک به عنوان جشن دولت برای پرداخت قدردانی به پزشکان و پرستاران و دیگران که در حال کار به عنوان خط مقدم رزمندگان. من درخواست مرکز به اعلام آن به عنوان یک روز تعطیل ملی به پرداخت توجه به خط مقدم رزمندگان” بانرجی گفت.

ملی, دکتر, روز جشن گرفته می شود در تاریخ 1 ژوئیه هر سال در افتخار تولد و سالگرد مرگ دکتر Bidhan چاندرا Roy, دومین وزیر, West Bengal و یک پزشک.

در ضمن مصرف به توییتر نوری نوشت: “ما سلامت مادون است و آمادگی کامل برای مقابله با COVID-19 اما ما قرار داده برابر با تاکيد بر موثر در پیشگیری از این ویروس بیش از حد. اجتماعی فاصله امن شیوه ها و ماسک ها بهترین راه برای مبارزه با این بیماری همه گیر. اما ما احساس می کنیم, تهیه ماسک های عملی ممکن برای بسیاری از افراد است.”

او بیشتر اطلاع داد که دولت تصمیم گرفته است برای تهیه 3 کرور ماسک که باید ارائه کاملا رایگان از هزینه به دانش آموزان مدرسه, 100 روز طرح ذینفع خط مقدم بهداشت و درمان کارگران و پلیس ، آتش نشانی و خدمات کارکنان شهرداری مدنی داوطلبان ،

(با آنی ورودی)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de