“آیا آن را راه خود را’: Joe ریشه مشاوره به ایستادگی در کاپیتان بن استوکس برای برخورد در برابر غرب هند

در صورت عدم وجود جو ریشه ایستادگی در انگلستان کاپیتان بن استوکس می گوید که کاپیتان به او داده یک قطعه از توصیه های پیش از روز چهارشنبه برخورد در برابر غرب هند.

ریشه که از دست رفته است در این مسابقه برای تولد دومین فرزند گفت استوکس به گودال خود را در برابر غرب هند همتای Jason دارنده.

“بهترین پیام من بود وقتی که من عکس های من انجام می شود دیروز با جارچی. Rooty فقط ترک یک پیام در آویز که گفت: “آیا آن را راه خود را’,” استوکس گفت: عصر ایران.

اما همه طفیلی می گوید: او می داند که او قادر خواهد بود به نوبه خود به ریشه برای مشاوره در هر نقطه داده شده است. “از آنجا که از جو وضعیت های شخصی ما شده است و اجازه دادن به او را به مقابله با آن و من شده اند در او بیش از حد. اما من می دانم که او می تواند در خانه و تماشای تلفن خود را همیشه در دسترس خواهد بود اگر من به او نیاز” او افزود: با توجه به انتخاب.

اولین تصمیم بزرگ توسط استوکس خواهد بود به نام تیم خود را همراه با مربی کریس Silverwood. جیمز اندرسون Jofra کماندار استوارت گسترده کریس Woakes و علامت چوب در حال رقابت برای سه سرعت حمله لکه های کنار استوکس و خاموش-عنکبوتی که تار میتند Dom Bess.

“آن را بسیار اغلب که ما شده ایم در یک وضعیت که در آن ما باید شش یا هفت پرتاب را انتخاب کنید از” استوکس گفت. “این سر خراشنده به عنوان کسی که به انتخاب طرف اما به عنوان یک تصویر بزرگتر آن را به عنوان یک تیم.

“من احساس می کنم که اگر ما در یک موقعیت در حال حاضر به عنوان یک تیم تست ما با این تیم در سال 2015 و ساختمان که برای جام جهانی. من احساس می کنم که اگر ما در حال ساخت نسبت به خاکستر در استرالیا و همچنین هند,” او اضافه شده است.

“من هراس آن سه روز گذشته نیاز به ارائه خبر بد برای برخی از بیابان. این بدیهی است که یک چیز خوب را باید انجام دهید اما می آید که با کاپیتان و با بودن در یک نقش رهبری. آن را باید انجام شود.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de