DNA منحصر به فرد: Geeta بصره باز کردن در اداره, دختر با Harbhajan Singh تحت مستند

Geeta بصره و Harbhajan Singh شده اند هزینه های خود را مستند خود را با چهار سال Hinaya موبائل lg Plaha. این اولین بار است که برای خانواده به صرف زمان زیادی در کشش. Geeta باز در مورد همان جدا از سرگرمی است که او به دست آورد در طول مستند و کجا او را ببینید او بالیوود حرفه ای در حال حاضر در یک مصاحبه اختصاصی با DNA.

در اینجا برخی از گزیده ای از مصاحبه:

1. آیا شما در یادگیری پیانو به یک دلیل خاص?

من همیشه می خواستم به بازی ساز. آنها می گویند آن را هرگز خیلی دیر شده برای شروع و آن را کاملا مناسب با دختر من کلاس موسیقی.

2. آیا شما از دست بودن در مجموعه?

بله البته. این اشتیاق من است و این احساس بسیار خوبی به کار و انجام آنچه شما را دوست دارم. اما در حال حاضر اولویت من است زندگی در خانه. یک بار من و سپس من خیلی دوست دارم به عقب بر گردیم در مجموعه.

3. حال شما چطور است و Harbhajan دست زدن به دختر خود را در طول مستند?

او که خواستار است. ما برکت. او دوست دارد که در خانه با هر دو پدر و مادر او. او را از شکایت در مورد بیرون رفتن و دوست دارد که او می تواند تمام روز. او کردم او کلاس آنلاین نگه می دارد که او اشغال شده برای یک ساعت. در غیر این صورت او را آموزش نقاشی و رنگ آمیزی.

4. چگونه است دختر خود را مصرف مستند?

او کنجکاو در مراحل اولیه و می خواستم به دانستن بیشتر در مورد کوروناویروس اما در حال حاضر او به آن تنظیم شده. او را به ما داده هیچ زحمتی. آن را بسیار آسان برای مدیریت ، همه او می خواهد توجه است.

5. این مستند شما به ارمغان آورد و Harbhajan نزدیک تر است ؟

خب بله, آن را نشانی از صبر اما ما هرگز صرف این مقدار زمان هم قبل از. در این زمان شما یاد بگیرند که خیلی در مورد خود را به عنوان به خوبی به عنوان شریک زندگی خود را.

6. به او کمک کرد تا شما را با کار در خانه ؟ آنچه که زندگی روزمره خود را دوست دارید ؟

آره کاملا. ما صبحانه, کار کردن برای یک ساعت یا بیشتر باید ناهار صرف زمان با ما و شرکت ما کار می کنند. من به همراه دخترم به کلاس های آنلاین. برخی اوقات ما پخت کیک, رنگ, قرعه کشی و کارت های بازی. هنگامی که ما در شام و سپس ما به تماشای یک فیلم یا سریال.

7. منفی در زمان COVID-19 به ویژه در رسانه های اجتماعی واقعا می تواند تاثیر روانی خوبی بودن یک فرد. حال شما چطور است و Harbhajan مقابله پس از ناگهانی جنجال?

این یک نقطه بسیار مهم است. منفی در طول تاج که به آرامی اثرات سلامت روان. ما ممکن است احساس آن را به طور ناگهانی اما احتمالا بعد از دو-سه ماه. بسیاری از مردم در حال رفتن به رنج می برند و درد و رنج در این نقطه است. آنها نمی دانند که چگونه به دریچه بحث در مورد آن و کسی که به صحبت کردن هنگامی که همه چیز بسته است و هیچ راه فرار وجود دارد از مسائل. وجود دارد نیاز به برخی از آگاهی در مورد این. مردم بسیار آوازی در مورد منفی در رسانه های اجتماعی در بریتانیا در مقایسه با هند است. وجود دارد می تواند بیشتر موارد افسردگی و خودکشی به دلیل منفی است که رفتن در اطراف. من فکر می کنم باید وجود داشته باشد یک بحث است و آگاهی در مورد چگونه برای مقابله با این وضعیت.

8. چه نوع از زن و شوهر تمرینات شما و Harbhajan انجام دهید ؟

ما تمرین هر روز به جز پنج شنبه با سه روز از صلیب-آموزش کاربردی و سه روز از یوگا.

9. هر فیلم در خط لوله ؟

در این نقطه هیچ. وجود پروژه های هیجان انگیز قبل از این مستند. وجود خواهد داشت مقدار زیادی از دستور مسائل را به پایان برساند قبل از شروع چیزی جدید. تمرکز در حال حاضر پیشگیری از ویروس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net