باشگاه فوتبال رد صلاحیت از ایالات متحده باز پس از شات خود را بازدید قاضی خط — سازمان دیده بان

نواک کیانگ ستاره تنیس صربستان در عجیب ترین مد پس از اینکه به عنوان توپی که زده بود به قاضی خط در گلو ضربه زده بود، از آزاد آمریکا خارج شد. در حالی که شات مطلقا عمدی نبود، این مقام برای مدتی پایین بود که نفسش را می گرفت. جهان شماره ۱ علیه پابلو کارنو بوستا در حال اقدام بود. چونگِن همچنین در هیچ تعامل پس از مسابقه شرکت نکرد اما به رسانه های اجتماعی رفت تا از آنچه اتفاق افتاده بود عذرخواهی کند.

تیم ملی فوتبال آمریکا نوشت: «تمام این وضعیت مرا واقعاً غمگین و خالی کرده است.»

او می گوید: «من فرد خطوط را بررسی کردم و تورنمنت به من گفت که خدا را شکر که حالش خوب است. خيلي متاسفم که باعث چنين استرسي شدم خيلي ناخواسته . خيلي اشتباهه . من اسمش رو فاش نمي کنم که به حريم خصوصيش احترام بذاره در مورد رد صلاحیت باید به درون برگردم و روی ناامیدی ام کار کنم و همه اینها را به درسی برای رشد و تکاملم به عنوان یک بازیکن و انسان تبدیل کنم.»

او می گوید: «من از @usopen و همه افراد مرتبط با رفتارم عذرخواهی می کنم. من از تیم و خانواده ام به خاطر حمایت راک من و هوادارانم برای همیشه بودن در آنجا با من بسیار سپاسگزارم. متشکرم و من خیلی متاسفم.» او بیشتر نوشت.

نواک کیانگ پس از آن که به طور اتفاقی با توپ تنیس به یک قاضی خط در گلو برخورد کرد، از اوپن آمریکا پیش فرض کرد. pic.twitter.com/PpuxzkybVv

— Breaking911 (@Breaking911) سپتامبر 6, 2020

@ESPN pic.twitter.com/1xe602XMJt

— Breaking911 (@Breaking911) سپتامبر 6, 2020

USTA (انجمن تنیس ایالات متحده آمریکا) با صدور بیانیه ای اعلام کرد: «مطابق با کتاب قانون گرند اسلم، در پی اقدامات او برای ضربه زدن عمدی به یک توپ به طرز خطرناکی یا بی پروا در داخل دادگاه یا ضربه زدن به یک توپ با بی اعتنایی سهل انگاری به عواقب آن، داور مسابقات آزاد آمریکا نواک کیانگ را از مسابقات آزاد آمریکا در سال ۲۰۲۰ پیش فرض کرد.»

“از آنجا که او به طور پیش فرض بود، باشگاه فوتبال تمام امتیاز رتبه بندی به دست آورده در ایالات متحده باز از دست بدهند و پول جایزه برنده شده در مسابقات علاوه بر هر یا همه جریمه های وضع شده با توجه به حادثه متخلف جریمه خواهد شد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de