DJ Shadow را Endtroducing….. این آلبوم که تغییر راه من گوش به هیپ-هاپ


Illustration for article titled DJ Shadows iEndtroducing..... /iIs the Album That Changed the Way I Listened to Hip-Hop

تصویر: DJ Shadow Endtroducing….. (Mo’ موم)

مانند بسیاری از مردان سیاه و سفید که در ’90s هیپ هاپ موسیقی متن زندگی من شده است و تا زمانی که من می توانید به یاد داشته باشید. من می توانم به یاد داشته باشید “قرض گرفتن” نوار کاست از خواهر بزرگتر من—او تا به حال یک موسیقی جدید پلاگین در دبیرستان—دوبله آنها و رخنه آنها را به اتاق خود را قبل از او متوجه است. آن را از طریق کسانی که به این معنی است که من یاد گرفتم از N. W. A. شنیده Dr. Dre را مزمن, EPMD باند استار ، همچنین از آنجا که من در آلمان زندگی می کردند در اواخر دهه 80 و اوایل دهه 90 خانواده من را برای ما ارسال نوارهای VHS از رپ شهر و MTV بود که همه از جدیدترین فیلم ها. این جایی است که من معرفی شد به Pete Rock and CL صاف است “آنها یاد بیش از شما (T. R. O. Y.)” که تبدیل شده بود (و هنوز هم هست) مورد علاقه من هیپ هاپ رکورد تمام دوران است.

در آن زمان من به دانشگاه در سال 1997 من در هیپ-هاپ ، در دبیرستان من به یاد داشته باشید با داشتن مقدار زیادی از convos با homies های مختلف در مورد خواننده های رپ گروه ها و آلبوم ها. من خیلی سرسخت جنوبی هیپ-هاپ و West Coast rap سر پاشیده با برخی از سواحل شرق ، من متنفر Wu-Tang Clan (در آن زمان) به خاطر پسر من تیتوس که تقریبا تنها به گوش وو. اما در آن زمان من به کالج De La Soul مرده است در حال حاضر مورد علاقه من, آلبوم Dr. Dre بود در حال حاضر سمان به عنوان یک افسانه به من.

تبلیغات

من خدمه در Morehouse College ساخته شد تا از چندین مردمی از واشنگتن پسر من از بازگشت به خانه در آلاباما homie از داور دلاور از راه ترنتون, N. J., و خدمه از گربه ها از Baton Rouge, La. ما نورد بسیار عمیق هنگامی که شما شامل ما Spelman کالج مشروط. یکی از این گربه ها از Baton Rouge, اگر, بود, هیپ هاپ و موسیقی سر مثل من هرگز ملاقات کرد. من در موسیقی خانه اما سطح خود را از دانش موسیقی در حدود 100 سطح بالاتر از من. حتی اگر او از جنوب او شرق ساحل سر و قرار دادن من در خیلی East Coast موسیقی (M. O. P. بود و هنوز هم یکی از مورد علاقه خود گروه). اما آنچه او واقعا برای من بود به من قرار داده تا روی نمونه و نمونه گیری.

ببینید من قابل درک است که بسیاری از موسیقی من عاشق ساخته شد در دیگر اغلب مسن آهنگ ها, اما من نمی باید قدردانی واقعا در جستجوی آهنگ من می خواهم در یادداشت بوش. جعبه-حفر چیزی نبود که من می دانستم که بسیار مورد. آدریان تغییر همه که. آدریان نه تنها می دانستند که نمونه آنچه او به من معرفی به بسیاری از نمونه اصلی. من سقوط در عشق با هنر و نمونه هر دو پیدا کردن و repurposing آنها. من مجموعه موسیقی به صورت تصاعدی رشد در دانشگاه و این عمدتا به دلیل از او. من مدیون او تشکر برای باز کردن من هیپ هاپ دانش است. من که تماس به زودی.

از آنجا که جدید عشق و درک عمیق تر از نمونه یکی از بزرگترین کمک های آدریان ساخته شده به زندگی من در قالب یک آلبوم که به معنای واقعی کلمه تغییر راه من گوش به موسیقی و هیپ هاپ در خاص است. من نمی دانم دقیقا چرا و یا چگونه او را به من معرفی DJ Shadow را Endtroducing….. آلبوم اما او قطعا یکی بود که انجام داد. ما احتمالا صحبت کردن در مورد موسیقی های سفارشی ما در تمام طول کالج—یک سنت است که از زندگی امروز—و او احتمالا پرسید: اگر من می خواهم شنید از DJ سایه و پاسخ من این بود قطعا “هیچ.”

در حالی که من به وضوح به یاد داشته باشید در این شرایط چه می دانم این است که زمانی که من گوش دادن به این آلبوم راه من دیدم موسیقی تغییر کرده است. در سال 1996 منتشر شد در مشهور alternative hip-hop و ، turntablism-سنگین, برچسب, Mo’Wax, Endtroducing….. یک درمانگاه در نمونه با DJ Shadow به عنوان جراح سفت کردن نمونه ها لایه بندی کارها و در نهایت ایجاد آثار زیبا از هنر با گاهی اوقات نیمه دوم لغو احکام صادره ی از سوابق. خنده دار به اندازه کافی و به صورت گذشته نگر و گذشته آن را حس می کند که De La Soul مرده است یکی از مورد علاقه من هیپ هاپ سوابق زیرا شاهزاده پل یک تولید کننده که لایه لایه و لایه نمونه تا زمانی که او ایجاد قطعه جدید از هنر ساخته شده بر بسیاری از بخش های دیگر است.

تبلیغات

یک آهنگ خاص در Endtroducing….. واقعا نهفته من. آن را به باز کردن آهنگ در این آلبوم پس از معرفی “ساختمان بخار با یک دانه نمک. من نمی توانم استرس چه زیبا پیدا کنم این رکورد شود. فراموش نشدنی پیانو ریف تنهایی من در خوش بود و هنوز هم احساس با نام تجاری جدید برای من هر بار که من آن را بشنود. آنچه در آن واقعا متوجه شد من متوجه آنچه هیپهاپ می تواند باشد. قبل از آن آلبوم و, آهنگ, به طور خاص, من بازدید هیپهاپ از نمونه آهنگ قالب لنز. چند 16s و یک قلاب (یا خراشیده قلاب به احتمال زیاد در آن نقطه). اما Endtroducing….. مرا به instrumental hip-هاپ بود که من تجسم نمونه در مد های مختلف. آن صدا بود من حتی نمی دانند که من نیاز است که به طور ناگهانی من نمی تواند بدون زندگی می کنند.

از آنجا که من جستجو کردن هر hip-hop instrumental release من می توانم پیدا کردن درمان این (به من) جایگزین هیپ هاپ به عنوان یک گنج من نمی تواند به اندازه کافی دریافت کنید. من همیشه ضرب و شتم فرد; من درک می کنم که شعر یک بنای هیپهاپ. اما اگر موسیقی من نیست این شعر بی فایده بودند; داغ 16 بیش از یک سطل زباله ضرب و شتم بود و هنوز هم زباله به من. و چون من عاشق موسیقی جاز و به ویژه فیوژن دوران من می تواند و می توانید گوش دادن به موسیقی های بدون کلام برای همیشه لطفا برای. این بخشی از دلیل Dilla این پیراشکی یکی از مورد علاقه من هیپ هاپ سوابق. آن را فقط زیبا هیپ هاپ داستان سرایی گفت: از طریق نمونه برداری.

تبلیغات

وجود دارد احتمالا یک yearlong کشش جایی که من گوش به “ساختمان بخار با یک دانه نمک” در هر روز است. این در حالی است پس از من انجام داده ام که اما تاثیر آن در زندگی موسیقی و زندگی به طور کلی احساس شده است و پس از آن. حتی زمانی که من اقدام به زندگی حرفه ای من به عنوان یک تولید کننده موسیقی من تکیه بیشتر به شدت به DJ Shadow جایگزین هیپ هاپ صدا هنگامی که در تلاش برای ایجاد یک آلبوم. من دوست دارم سفت کردن نمونه ها اما لایه بندی درام و نمونه و ایجاد هنر هدف من بود. و من مدیون است که همه به آلبوم من معرفی شد و در اواخر ’90s در دانشگاه توسط یکی از بهترین دوستان من است که ممکن است حتی متوجه او تغییر راه من گوش به هیپ هاپ. این homie است قدردانی بیشتر از او می داند.

به عنوان است DJ Shadow “endtroduced” من به این نسخه از hip-hop خود است که من خواهد شد برای بقیه زندگی من است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im