DJ D-خوب استراحت اینترنت و تظاهرات رژه ستارگان با روزانه نه ساعت Coronavirus قرنطینه حزب


Since March 17th, rap music renaissance man DJ D-Nice has been spinning music for the masses on Instagram Live during the coronavirus quarantine.

از مارس 17th, رپ, موسیقی رنسانس مرد DJ D-Nice شده است ریسندگی موسیقی برای تودهها در Instagram در طول زندگی coronavirus قرنطینه.
عکس: گتی ایماژ

DJ D-Nice انجام می شود آن را انجام داد.

و او همچنان به انجام آن است.

هر شب از سه شنبه گذشته در تقاضا deejay – و هیپ هاپ جانباز – تسلط هنر اجتماعی فاصله اجتماعی و رسانه های عفونی, موسیقی, حزب, به درستی با عنوان Homeschool: باشگاه قرنطینه از طریق Instagram زندگی می کنند.

تبلیغات

برای شنبه جلسه جریان از خود را در آپارتمانی در مرکز شهر لس آنجلس بیش از 100000 نفر گوش به گوش از همه در سراسر جهان است.

طی نه ساعت-به همراه مجموعه boldfaced نام از جمله باراک حسین اوباما, میشل اوباما, کوئینسی جونز, Halle Berry, مشترک, Janet Jackson, تیفانی Haddish, Patti LaBelle, Reverend Al Sharpton, Steph, کاری, Naomi Campbell, Missy Elliott, جو بایدن, Bethann Hardison, ریحانا, Jermaine Dupri, John Legend, برنی ساندرز با kardinal, رسمی, playbuzz, Mary J. Blige, جنیفر لوپز, لی دانیلز, LL Cool J, سوفیا, چانگ, مارک زوکربرگ, ژوئن, آمبروز, لنوکس لوییس, Gabrielle Union, تدی رایلی, Khloe Kardashian, هدر, شکارچی دسته اسمیت و نیل راجرز ساخته شده حضور خود را شناخته شده به سابق Boogie Down Productions رپ/تهیه کننده به عنوان او را لرزاند چرخ از فولاد بدون توقف و فریاد زد ،

حتی ملکه از همه رسانه های اپرا وینفری گوش دادن به او زنگ تایید

“بهترین حزب 1 و 100k من تا کنون بوده است! “او در توییتر نوشت.

تبلیغات

برنده جایزه روزنامه نگار ورزشی Jemelle, تپه پیشنهاد کسی نامزد او را برای جایزه صلح نوبل برای انجام “کار خداوند.”

تبلیغات

“Homeschool بود یک ایده ساده است که فقط یک راه به ذهن من خاموش از Coronavirus و قرنطینه” D-Nice که نام واقعی جرثقیل جونز گفت: ریشه روز یکشنبه. “به عنوان کسی که در شب زنده داری و شیوه زندگی رویدادهای صنعت لغو ساخته اند که تأثیر عمده ای نه تنها در امور مالی اما در مردم روح به عنوان یک کل. آنچه که من همیشه شناخته شده است که موسیقی قدرتمند است و این امکان را به مردم این فرصت را برای من به ازدواج من شور و هدف با هم برای کمک به بلند کردن ارواح.”

گسترده مجموعه موسیقی به نمایندگی از بهترین از بهترین سیاه تعالی پوشا حداقل چهار دهه و شامل کلاسیک توسط Ashford & Simpson, Chaka Khan, Prince, پیچ و خم های فرانکی بورلی و هیپ هاپ کرایه Ludacris, سنگین, D, بزرگ, پدر, کین, Notorious B. I. G., بیش از حد کوتاه و Ying Yang Twins.

تبلیغات

وجود دارد برخی از نادر قطعات و مبهم جواهر در D-Nice, گلچین موسیقی متن فیلم از جمله موسیقی توسط Afrobeat پیشگامی Fela, خانه, موسیقی کلاسیک توسط پاتریس Rushen و ساناز “شامپاین” پادشاه و جدید: آدرس موسیقی توسط Davido.

Mix-استاد حتی موسیقی با موسیقی کشور افسانه Kenny Rogers که مرگ در سن 81 اعلام شد شب قبل از.

تبلیغات

Illustration for article titled DJ D-Nice Breaks the Internet and Rallies A Parade of Stars with Daily, Nine-Hour Coronavirus Quarantine Party

قبل از نیمه شب عنوان emoji عشق رفت به اوردرایو, D-Nice عظیم رقص #1 روند موضوع در توییتر.

تبلیغات

او حالا یک ضرب و شتم (جناس در نظر گرفته) — هرگز همان بازی آهنگ دو بار در حالی که او ملبس به یک طبقه بندی گسترده ای لبه کلاه و نوشید libations.

چگونه او آن را انجام دهد ؟

“آن را پخش زنده و مستقیم از آشپزخانه من, ضد,” او توضیح داد خنده. “من را از امضای من کلاه و نوشیدنی, راه اندازی کنسول من لپ تاپ و تلفن در نزدیکی بلندگو برای شروع است.”

تبلیغات

“دیگر از آن, من آماده شدن برای آن تلاش من برای گرفتن برخی از بقیه اما این نوع سخت به انجام این کار زمانی که من در یک منطقه و چرخش نه راست, ساعت,” D-خوب توضیح داد.

وجود دارد هیچ تیم رسانه های اجتماعی شده است. آن را به سادگی یک مرد با موسیقی بزرگ او می خواست برای به اشتراک گذاشتن با جهان است.

تبلیغات

D-Nice made his rap music debut as a featured lyricist on the 1989 all-star rap song “Self Destruction.”

D-خوب ساخته شده خود را در موسیقی رپ به عنوان اولین برجسته حقگو در سال 1989 همه ستاره رپ آهنگ “تخریب خود.”
عکس: YouTube

تقریبا 50 ساله پدر دو فرزند است relishing در 30-به علاوه حرفه ای سال است که ثابت شده است برای دریافت بیشتر بعد.

تبلیغات

سفر خود را در صنعت موسیقی به خود دیده است او را در گذشتن از آگاهانه رپ (1989 افسانه ای “خود نابودی”) برای تبدیل شدن به یک شرکت موسیقی اجرایی (با اعتبار کشف بچه راک و فرود او را یک معامله در سوابق کلمات بیهوده و احمقانه) و بعد از آن بخوبی رشد می کند به عنوان یک عکاس حرفه ای.

در دهه گذشته-D خوب ساخته شده است که استخوان های او به عنوان یک هنرمند مشهور deejay از شیک احزاب و منحصر به فرد حوادث شرکت های بزرگ برای مشتریان از قبیل شرط بندی, HBO, Heineken و جوهر.

تبلیغات

برای بخشی بهتر از هفته گذشته جهان تبدیل شده است و مرحله خود را با توجه به طبیعی انسان در حال تطبیق و تکنولوژی جدید است که اجازه می دهد تا آن را.

Illustration for article titled DJ D-Nice Breaks the Internet and Rallies A Parade of Stars with Daily, Nine-Hour Coronavirus Quarantine Party

عکس: حسن نیت ارائه میدهد ( جرثقیل D-Nice جونز)

تبلیغات

“من شده اند خوشا به 30 سال فعالیت حرفه ای در صنعت سرگرمی” او به اشتراک گذاشته.

تا آنجا که خود را در قدرت ماندن او صفات طول عمر خود به “انعطاف پذیر بودن و باز به اختراع مجدد است.”

تبلیغات

“به اعتقاد من این مهم است که به رهبری صحت و شور و شوق به دلیل این ویژگی به شما کمک خواهد کرد به بهترین نحو خود در کار,” او اضافه شده است. “آیا من دی-jaying و یا گرفتن عکس از افراد من, من به هر دو آنها را با هم برابر عشق است.”

تا آنجا که به Homeschool, D-Nice گفت: او برای رفتن به ادامه برای انجام بخشی خود را به “صاف منحنی” از همه گیر مرگبار همچنین به عنوان شناخته شده COVID-19.

تبلیغات

در اولین روز سه شنبه مجموعه, او رسیده 150,000 خوانده شده را علامت.

“ما در این با هم. ما یکی هستند. بنابراین من انجام بخشی از من با کمک مردم به ماندن در داخل و درگیر طریق Homeschool,” او به این نتیجه رسیدند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im