Divya پاندیت کارشناسی ارشد هنر شفا معنوی

Divya پاندیت کارشناسی ارشد هنر معنوی شفا – شیوه زندگی

منتشر شده در تاریخ: Jul 10, سال 2020, 20:44 IST | همکاری محتوا | بمبئی

Divyaa شده است و شده است یک مهارت شفا دهنده برای بیش از 10 سال فراهم می کند و یک زرادخانه گسترده ای از جامع خدمات زیر پرچم او شرکت سفید نور مرکز شفا

Divyaa Pandit

Divyaa پاندیت

بسیاری از ما کنجکاو هستند در مورد عرفانی, طبیعت, تاروت, اما هیچ کس درک هنر و صنعت بهتر از Divyaa پاندیت یک کارت تاروت خواننده شفا دهنده معنوی و زندگی مربی مستقر در بمبئی است. Divyaa شده است و شده است یک مهارت شفا دهنده برای بیش از 10 سال فراهم می کند و یک زرادخانه گسترده ای از جامع خدمات زیر پرچم او شرکت سفید نور مرکز شفا.

یک کارآفرین در قلب او آغاز شده به عنوان یک خانه دار و مادر چهار فرزند و ساخته شده او تمرین معنوی از ابتدا. او مجموعهای از مشتریان در سراسر جهان است که سوگند دادن مهارت های خود را و خدمات است. او غریزی بصیرت – مهارت او با استعداد پس از تولد – درو او را به سادگی از خواندن کارت تاروت.

هنگامی که او تسلط کارت Divyaa ادامه داد: به مطالعه معنوی هنر و به زودی مهارت در ریکی کریستال شفا بهبود های shamanic و تتا شفای کودک درون, شفا, دسترسی آگاهی شفا رویای شفا و بیشتر.

به غیر از میل به بالا Divyaa نیز به خوبی با جنبه های معنوی و روان انسان و جهان با توجه به دانش پیشرفته مغز و اعصاب زبانی برنامه نویسی (NLP) مبحی معانی رمزی اعداد هیپنوتیزم و رگرسیون زندگی گذشته.

او سال کار با مشتریان به دنبال ترمیم مشکلات ناخودآگاه منجر به دستیابی به موفقیت روش درمان ماتریکس قطعنامه درمانی است. این یک شکل از درمان که در آن Divyaa و گروهی از رسانه های با هم کار کنند به حفر کردن به ناخودآگاه ذهن کسانی که به دنبال این شفا و باز کردن بلوک های خود را از درون.

با وجود تخصص در انواع مختلفی از درمان Divyaa همواره در نظر گرفته شود خواندن کارت تاروت میان او و ماهر ترین خدمات. Divyaa دارای یک روش منحصر به فرد برای خواندن کارت تاروت. او معتقد است که تاروت می تواند به عنوان یک ابزار از خرد درونی و هدایت است.

او نسخه تاروت ادغام بین فرد به دنبال پاسخ و خواننده خودش – یک تجانس از انرژی است که ایجاد یک دروازه برای کارت به فاش کردن بینش به گذشته و حال و آینده. در حالی که دانش فنی این صنعت مهم است Divyaa همچنین معتقد است که در شهود ذاتی خواننده که تعیین دقت و صحت هر خواندن.

به طور گسترده ای شناخته شده به عنوان “درمان ملکه’, Divyaa نیز به خوبی با کریستال, گیاهان و داروهای خانگی است که می تواند کمک به درمان معنوی ناشی از مشکلات است. او معتقد است در این رابطه قوی بین کریستال و تاروت به خصوص چگونه می توانید نشان می دهد یک مسیر روشنی در حالی که دیگر می تواند کمک به راهنمای شما را از طریق آن.

برای کسانی که مایل به دریافت در تماس با Divyaa پاندیت می توانید پیدا کردن کانال در یوتیوب تحت نام “سیاه و سفید و نور مرکز شفا”.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

loading image

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de