Divya Khosla مژه ها در, Sonu Nigam, روز پس از او نام همسرش بوشان کومار در فیلم ویروسی

Divya Khosla کومار شدت انتقاد کرد در Sonu Nigam از طریق یک 10 دقیقه ای طولانی در Instagram کانال به صورت نادرست و اتهامات علیه و T-سری head honcho بوشان کومار.

در Instagram تصویری مزبور به عنوان “حقیقت تلخ #SonuNigam” Divya شروع با گفتن این که T-Series همواره با استقبال و راه اندازی استعداد های جدید در صنعت. او نیز به خود مثال و چگونه او را ترویج استعداد های جدید در او کارگردان اولین.

 

او همچنین در مورد سوال Sonu درخواست اگر او راه اندازی کرده است هر استعداد های جدید در صنعت. “شما مانند یک افسانه است. چگونه بسیاری از مردم شما یک استراحت داده؟” و سپس پاسخ “هیچ کس”. بعد از آن در فیلم, Divya حتی اشاره کرد و توضیح داد برخی اتهامات که Sonu وضع در بوشان در خود تصویری از چند روز به عقب.

به تازگی Divya بود و همچنین قرار دادن یک Instagram داستان است که در آن او تا به حال به نام Sonu “بیهوده”. او نوشته بود “من حتی از دیدن مردم که قادر به فروش نهفته است و deceits خود را قوی مبارزات. #SonuNigam چنین نوع از مردم می دانند که چگونه به بازی با ذهن مخاطب است. خدا ما را نجات جهان!”

در حالی که در یکی دیگر از پست او گفت: “T-Series به شما شکستن در صنعت تحت فشار قرار دادند از شما جلوتر است. اگر شما تا به حال تا این حد مشکل با بوشان پس چرا نمی شما صحبت می کنند تا زودتر ؟ “چرا شما به انجام این کار برای تبلیغات امروز ؟ من کارگردانی فیلم بسیاری از پدر خود که او بود که همیشه خدا را شکر. اما برخی از مردم بیهوده.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de