فروپاشی نقد و بررسی بازی: رمان مفهوم نیاز به زمان بیشتر برای بزرگسالان

فروپاشی نقد و بررسی بازی: رمان مفهوم نیاز به زمان بیشتر برای بزرگسالان – شیوه زندگی

به روز شده: Jul 26, 2020, 08:33 IST | Jaison Lewis | بمبئی

اقدام صدا درجه یک بیش از حد. گرافیک و هنر جهت نیز خوب است. متاسفانه این همه اجازه دهید از گیم پلی

فروپاشی
امتیاز: 2.5/5
توسعه دهنده: V1 تعاملی
ناشر: بخش خصوصی
پلتفرم: PC, PS4, XBO
قیمت: PC – Rs 2,699; PS4/XBO – Rs 3,699

چه چیزی شما زمانی که شما ترکیب عناصر یک تیرانداز اول شخص همراه با زمان واقعی استراتژی ؟ ایده برای تلفن های موبایل و شما به طور خودکار می توانید تصور کنید خودتان را به عنوان یک ژنرال در میدان جنگ فرمانده نیروهای نظامی خود را به شما به عنوان حرکت در امتداد کشتن دشمن. فروپاشی تلاش این با جهان مربوط به اینده که در آن انسان باید شروع به آپلود آگاهی خود را به رباتها. داستان جذاب است و دارای بسیاری از عناصر و شخصیت های جالب. اقدام صدا درجه یک بیش از حد. گرافیک و هنر جهت نیز خوب است. متاسفانه این همه اجازه دهید از گیم پلی.

Disintegration

بر روی کاغذ این ایده از گیم پلی در فروپاشی بزرگ است—که شما به نوعی به طور کلی در یک کشتی پرنده هدایت نیروهای نظامی را به انجام مناقصه خود را در حالی که شما را بر روی دشمن نیز هست. آن را برای تلفن های موبایل مانند بسیاری از سرگرم کننده است. و آن است که برای اولین بار دو یا سه ساعت. سپس تازگی می پوشد و شما شروع به دیدن معایب تکرار ماموریت ها و برخی از عناصر استراتژی گرفتن دست و پا گیر.

ای کاش می شد یک حالت که در آن من می توانم فقط مستقيم عمل از دید چشم پرندگان به جای پرواز در اطراف و گرفتن خودرو در یک موقعیت خاص برای هدایت نیروهای نظامی و یا فقط در اطراف تیراندازی مسائل به جای مدیریت نیروهای نظامی است.

اگر شما می خواهید به بازی این بازی صبر کنید برای رفتن در تخفیف. آیا خرید آن در قیمت کامل.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

loading image

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de