Disha Patani آرزوها تولد پسر تایگر شروف با رجعت رقص تصویری

تایگر شروف بود و زیبا ویژه تولد. گفته دختر, Disha Patani خواست او را در شایان ستایش ترین شیوه است. او رجعت تصویری از آنچه به نظر می رسد مانند ببر ‘Heropanti’ times.

در این ویدئو ببر دیده می شود رقص و عشق Disha همه در یک. خود را بی بدیل شیمی برجسته از این ویدئو. این دو سهام برخی از لحظات بسیار گرم در این ویدئو. ببر دیده می شود انجام می دهند خود را “Whistle Baja’ گام در این ویدئو.

“این بود که ما برای اولین بار رقص بلوک هم من راه بیش از حد عصبی و خجالتی به رقص در کنار شما (البته من نمی تواند انجام دهد بسیار چشمگیر کار با توجه به حق بهانه)” نوشت Disha در این ویدئو و اضافه میکند: “شادترین b’day baagh شما همیشه می تواند ترسناک به رقص در کنار, با تشکر از شما برای بودن بسیار دشوار است برای مطابقت با به.”

Disha نه تنها او را آرزو تولدت مبارک بلکه شانس برای ‘Baaghi 3’. “برو آن را له این آخر هفته در دفتر جعبه Ronny” او ذکر شده است. تایگر شروف شد و تحت تأثیر قرار نمیگیرند با این ویدئو و نظر ‘بسیار زیبا با تشکر از شما d’ بر روی همان.

در اینجا این ویدئو و نظر:

width: 640px; height: 248px;

Disha ساخته شده و اولین بازی خود را در زرق و برق جهان با یک موزیک ویدئو مقابل ببر. این تصویری بود به نام “Befikra’. او سپس به کار با او در ‘Baaghi 2′ که یکی از فیلم های پرفروش ترین 2018. Disha همچنین دارای یک آهنگ در ظاهر ببر-Shraddha آینده فیلم Baaghi 3’.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im