Disha Patani سهام چگونه او را نگه داشتن خودش مناسب در دوران coronavirus مستند

این می آید به عنوان یک بدون ذهن و بسیار خوشحال است که Disha است اصلح بازیگر از صنعت است و همیشه دیده می شود بلند کردن وزنه انجام لگد و مشت. Disha می دهد از بهترین اهداف تناسب اندام و تبدیل به یک بت برای هر کسی که به دنبال کامل بدن و سطح تناسب اندام برای رسیدن به.

پاسخ به این پرسش که اگر او در حال کار کردن در این مستند و آنچه که او انجام می شود مناسب این بازیگر گفت: “بله من کار بیرون از خانه. من فراموش قلبی در صبح به عنوان من یک تردمیل در خانه پس از ساخت بیشتر از آن و به دنبال آن توسط آموزش وزن در شب. من به برخی از وزن ها در صفحه اصلی است که کنترل را به انجام برخی از تمرینات وزنه.”

Disha است معمول است که بسیار ساده و قلبی بزرگ برای سوزاندن چربی و کالری همراه با برخی از آموزش وزن به ساخت عضلات است. رژیم غذایی کامل در صدر آن همه و این است چگونه Disha است بدن که ما همه طرفداران. به غیر از قلب و وزن, آموزش, Disha نیز MMA ژیمناستیک و انجام برخی از سیلی چرخش گردباد ضربه dropkicks, sidekicks و خیلی بیشتر است که فقط می افزاید: به یک تعریف عضلانی و انعطاف پذیری. Disha در مقابل کار دیده خواهد شد در Radhe در کنار سلمان خان Ek Villain 2 مارک او مراسم با Mohit Suri پس از موفقیت فوق العاده از ملنگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im