بازیگر Disha Patani در حال حاضر با بهره گیری از نسخه های اخیر از او بسیار در انتظار فیلم ملنگ مخالف Aditya Roy Kapur, Anil Kapoor and Kunal Kemmu.

در مصاحبه اخیر خود Disha خواسته شده بود که دیروز پیشنهاد روز و همچنین اگر کسی تا به حال به او پیشنهاد شده که Disha گفت: “Kisi پیشنهاد hi nahi kiya, در واقع. مدرسه mein شیطان thi (در واقع هیچ کس تا به حال پیشنهاد شده به من. در مدرسه من یک بچه شیطان).” او افزود که اگر کسی می توانست به او پیشنهاد او را نشان داده اند آن را کمی.

“پدر پلیس mein به kisi poocha kabhi nahi. Phir کالج mein bhi kisi ناهی poocha. Phir idhar aa gayi. Idhar کوی حزب varty mein ناهی jaati hoon, toh میلی ناهی kisi se. زندگی غم انگیز رهی hai kaafi (پدرم در پلیس بنابراین هیچ کس از من پرسید ، حتی در هیچ یک از خواسته من. سپس من وارد بالیوود. من اصلا به احزاب و همه, بنابراین من ملاقات نکرده بیش از حد بسیاری از مردم است. زندگی من بوده است و نه غمگین),” Disha اضافه شده است.

Disha مرتبط شده است بازیگر تایگر شروف همیشه از آنها به نظر می رسد در یک موزیک ویدیو هم با عنوان Befikra در سال 2016. این دو نیز با هم کار کرده در احمد خان فیلم Baaghi 2 و جفت بود و دوست داشت و قدردانی توسط مخاطبان است. هر دو ببر و Disha هستند آوازی خود را در مورد بی پایان پشتیبانی از یکدیگر و اغلب فعال در هر یک از دیگر رسانه های اجتماعی دستگیره, اما, جفت هرگز رسما تایید رابطه خود را به جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im