Disha Patani بار دیگر افزایش سطح جیوه با رجعت عکس در یک monokini

Disha Patani شناخته شده است به یک زن و او flaunts او را بیشتر زیبایی در صفحات رسانه های اجتماعی. امروز بیش از حد این بازیگر تصمیم به بالا بردن درجه حرارت توسط به اشتراک گذاری یک عکس با پوشیدن یک لباس شنا. بله در حالی که به عقب Disha به او در زمان Instagram صفحه و پرده عکس basking در آفتاب پوشیدن چاپ monokini با یقه غوطه وری. او تیمی آن را با یک جفت عینک آفتابی و این باعث می شود او را نگاه جذاب.

Disha زیر نویس عکس با یک گل و یک موج از emoji. ظرف شش ساعت از آپلود این بازیگر رو بیش از 1.6 میلیون لایک در عکس و در ادامه انجام این کار است.

اتمام عکس زیر:

در

در ضمن, Disha را متعادل بدن چیزی است که می توان یک شبه. بازیگر قطار روزمره است. طبق گزارش او به اشکال مختلف از تمرینات است که همیشه چالش بدن او را به انجام بهتر. Disha همچنین برخی از بزرگ و مشت و لگد و همه دیده ایم یک نگاه اجمالی از آن را در رسانه های اجتماعی. شکوه آن همه Disha همچنین به دنبال یک رژیم غذایی سخت برای حفظ بدن.

زودتر در حالی که صحبت کردن در مورد اینکه بخشی از آمار فیلم, Disha بود گفت: “من احساس می کنم عزم و درایو ها دو چیز است که شما در حفظ و رفتن. من آغاز شده به عنوان یک خارجی است که مسیر خود را و در حال حاضر آن را احساس شگفت انگیز برای دیدن چقدر عشق راه من آمده. یکی از نیاز به تلاش برای بهترین و هر پروژه ای است که من شده اند بخشی از اتحاد سوگند من به عنوان یک هنرمند است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de