Disha Patani در نظر گرفتن ارضاء در دریافت های مختلف از پیش برجسته نقش پس از “ملنگ” موفقیت

Disha Patani یک بازیگر است که مطلوبیت در میان مخاطبان تنها افزایش یافته پس از اولین فیلم. بازیگر نقش دلربا نقش در نسخه های اخیر ملنگ مخالف Aditya Roy Kapur, Kunal Kemmu و آنیل کاپور که تبدیل به یک فیلم موفق در سال 2020.

در مصاحبه اخیر خود صحبت کردن در مورد موفقیت از آخرین نسخه, Disha صحبت در مورد نقش آینده راه خود را به خصوص پس از ملنگ موفقیت و گفت: “من با بهره گیری از تنوع نقش آینده راه من. موفقیت ملنگ لذت بخش است چون من به تشویق در 10 دقیقه به روایت. آن را هر روز است که شما می توانید یک شخصیت قوی مانند سارا کسی که exacts انتقام است.”

“هیچ کس ارائه یک دختر مثل Mohit. با تشکر از همسرش (بازیگر Udita Goswami) و پدر او متصل با زنان به خوبی به تصویر می کشد و آنها را به زیبایی بر روی صفحه نمایش. او باز به ایده ها و به شما اجازه نیشگون گرفتن و کشیدن خطوط اگر او فکر می کند آن را قابل توجیه” او افزود: احساساتی در مورد مدیر Mohit Suri با او کار خواهد کرد در Ek Villain 2 به عنوان به خوبی.

قبل از ملنگ بازیگر دیده می شد در Baaghi 2 مقابل تایگر شروف و حتی بخش قابل توجهی در سلمان خان بهارات. در کار جبهه مخاطبان را ببینید این بازیگر در دو فیلم یعنی Radhe: شما بیشتر می خواستم بهایی در مقابل سلمان و به تازگی اعلام کرد Ek Villain 2 که در آن او خواهد شد به اشتراک گذاری صفحه نمایش با جان آبراهام و ملنگ شرکت ستاره Aditya.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de