خوار سابق مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل مایکل کوهن به بود از زندان آزاد در اوایل به دلیل Coronavirus’ نزدیکی به او ارزشمند سفید ریه ها


Illustration for article titled Disgraced Former Trump Attorney Michael Cohen to be Freed From Prison Early Because of the Coronavirus’ Proximity to His Valuable White Lungs

عکس: TIMOTHY A. کلاری (گتی ایماژ)

درخشان کریس راک کمدین بود این بیت در طول کمدی ویژه بزرگتر و Blacker که او در آن “شوخی” که وجود ندارد یک فرد سفید در اتاق خواهد بود که مایل به تجارت مکان با او و او غنی است. من می دانم که من paraphrasing اینجا اما او توضیح داد که برای حتی یک منکوب سفید, فرد, آن را هنوز هم می پردازد به سوار خود را به سفیدی است.

تبلیغات

و در Chris Rock طنز—من می گویم طنز زیرا در حالی که از آن خنده دار است, آن را کاملا در نقطه ما این خبر که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل سابق مایکل کوهن است که منتشر خواهد شد زود از زندان با توجه به کروناویروس و preciousness سفید خود را از ریه ها.

با توجه به سی ان انفدرال اداره زندانها ابلاغ شده است که مایکل کوهن منتشر خواهد شد اوایل به خاطر او بوده است به اندازه کافی. کوهن گذراندن سه سال حبس در Otisville n. y. که در واقع مانند یک اردوگاه زندانیان اما برخی از 14 زندانیان و هفت کارکنان باید آزمایش مثبت برای این ویروس و آن زمان برای دریافت کوهن ،

تبلیغات

از سی ان ان:

کوهن برنامه ریزی شده برای انتشار در ماه نوامبر سال 2021 اما او اجازه خواهد داشت برای خدمت مانده از محکومیت خود از خانه حبس کنند. او را مجبور به انجام یک 14 روز قرنطینه در زندان اردوگاه قبل از او منتشر شده است.

کوهن مطلع شد در روز پنج شنبه خود را در انتظار انتشار و وکیل خود راجر آدلر تایید آن به سی ان ان.

او در انتظار آزادی می آید به عنوان اداره زندانها است که تحت فشار به صورت اولیه آن دست زدن به این ویروس در امکانات آن شده است تنک کردن آن زندان جمعيت با انتشار برخی بدون خشونت و پزشکی آسیب پذیر زندانیان به خانه حبس یا furloughing جملات خود را در پاسخ به همه گیر.

سخنگویان برای اداره و آمریکا دفتر دادستان در منهتن که تحت پیگرد قانونی قرار کوهن کاهش یافته است به نظر.

یک قاضی فدرال را رد کرد درخواست خود را برای انتشار در ماه گذشته. کوهن متهم وزارت دادگستری از درمان او ناعادلانه و سپس او اضافه کرد: بعد از آن که او نگران بود در مورد کوروناویروس. کوهن گناه التماس کرد در سال 2018 به تقلب مالیاتی, “مالی مبارزات انتخاباتی نقض و دروغ گفتن به کنگره است. او اعتراف کرد برای کمک به تسهیل hush پرداخت پول به دو زن که به اتهام گذشته امور با مغلوب ساختن پیشی جستن. تهمت را رد کرده است داشتن امور زنان” گزارش سی ان ان. “مغلوب ساختن پیشی جستن است همچنین لعنتی دروغگو” Stephen A. Crockett جونیور گزارش.

بنابراین برای کسانی که نگه داشتن نمره کوهن تهمت بدن مرد دست زدن به مسائلی که مغلوب ساختن پیشی جستن ایجاد شده است. هنگامی که او گرفتار شد او snitched در مغلوب ساختن پیشی جستن در نتیجه از بین بردن رابطه اش با رئیس جمهور و محکوم به سه سال در خشونت مزرعه های لبنی مبدل به عنوان یک زندان است. سپس او سعی کرد همه چیز را به خارج و آن کار نمی کند و سپس هنگامی که آن را به نظر می رسید مانند کوهن قرار بود به مانند یک درمان منظم فرد سفیدی گفت: “اوه نه شما نمی خواهد!” پس کوهن است که منتشر خواهد شد از زندان در اوایل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im