کشف فارست Fenn قفسه سینه از طلا در برگ شکارچیان گنج خواستار پاسخ

میریام DeFronzo آموخته فارست Fenn گنج کشف شده است در حالی که او در تگزاس اتاق هتل چند ساعت خارج از نیومکزیکو در سومین روز از یک سفر جاده ای غرب از فلوریدا به جستجو برای پنهان فضل شایعه به ارزش 2 میلیون دلار.

فارست Fenn از طریق AP

این عکسي ارائه شده توسط Forrest Fenn نشان می دهد حدود 2 میلیون دلار از طلا و جواهر طلا و مصنوعات دیگر که Fenn hid یک دهه پیش برای گنجینه های شکارچیان برای پیدا کردن.

این چهارمین بار او می زده در جستجوی گنج قفسه سینه که Fenn, یک عجیب و غریب, New Mexico آثار باستانی فروشنده گفت: در یک خود منتشر 2010 خاطرات او می خواهم جایی در کوه های راکی. Fenn در حال حاضر 89 ارائه سرنخ به گنج مکان مرموز شعر که در کتاب خاطرات “هیجان تعقیب است.”

بیش از دهه گذشته هزاران نفر پیوست شکار و حداقل چهار کلرادو مردان درگذشت جستجو برای کش. جوامع آنلاین از شکارچیان گنج رشد و رونق گرفت که هزاران نفر بر این باورند که در قفسه سینه ممکن است پنهان. جستجوگران صرف ساعت های بی شماری گیج کننده را از طریق سرنخ ها و نقشه ها; برخی از صرف هزاران دلار و یا ترک شغل خود را در پیگیری.

اما در ژوئن 6, Fenn گفت که جهان در قفسه سینه گنج پیدا کرده اند. تعقیب و گریز بود.

“من نژند,” DeFronzo گفت. “ما فقط تبدیل به اطراف و به خانه برگشت.”

در حال حاضر او — و هزاران نفر از دیگران — می خواهم برخی از پاسخ.

Fenn ارسال شده عکس از گنج پس از آن پیدا شد — تصاویر نشان می دهد یک سینه پر از آنچه به نظر می رسد طلا, سکه طلا, طلا و جواهر و سایر اقلام با ارزش است. اما او حاضر به گفتن نیست که در آن قفسه سینه گنج کشف شد و یا که آن را در بر داشت جز این که مردی که کشف قفسه سینه یک غریبه بود از “بازگشت به شرق است.”

کمیاب جزئیات را ترک کرده اند برخی از شکارچیان گنج احساس jilted و دیگران را وادار به تماس با همه چیز یک جعل است. برخی بر این باورند که گنج واقعی بود و می خواهید بدانید که چگونه نزدیک آنها آمد و اگر آنها ممکن است راه می رفت گذشته قفسه سینه و فقط آن را از دست رفته. برخی از کسانی که سال ها صرف تجزیه و تحلیل Fenn هر کلمه برای تذکرات به گنج محل سرخوردگی هستند سکوت خود را در حال حاضر. خشم پخته در برخی از جوامع آنلاین ساخته شده در اطراف شکار برای Fenn گنج. برخی از جستجوگران شد فقط غم به دیدن تلاش پایان.

“شما مدیون ما چیزی اینجا فارست” گفت: Terry Kasberg در فلوریدا مردی که جستجو برای گنج برای چندین سال. “مردم قرار داده اند هزاران ساعت به این هزار نفر است. منظورم روز و شب. مردم زندگی و تنفس این چیزی که برای 10 سال. و به قطع همه کوتاه مثل این است که فقط تا افسرده برای بسیاری از مردم است.”

در یک ایمیل چهارشنبه Fenn کاهش یافته است مصاحبه با دنور پست.

شکارچیان گنج سرمایه گذاری وقت و انرژی و پول به جستجو و برخی از احتمال تشکیل هویت خود را در اطراف این تلاش گفت: Ryan Curtis ارشد استاد روانشناسی در دانشگاه کلرادو بولدر.

“در همان راه ما را به شکل یک هویت در اطراف ما کار و یا یک رابطه,” او گفت:. “اگر کسی افسردگی شما, شما اغلب می خواهید بدانید که چرا به دلیل این است که یک بخش بزرگ از چگونه شما خود را شناسایی و چگونه شما فکر می کنم و احساس می کنم. آن را بیش از, اما شما هنوز هم می خواهید برای آمدن به که بسته شدن و پیدا کردن آنچه در جریان است.”

پس Fenn فیلمهای اعلام تعداد بسیار کمی از مردم در سمت چپ 4,300-عضو Facebook گروه اختصاص داده شده به شکار گفت: جانت Landgard سابق کلرادو ساکن که آغاز شده و این گروه حدود سه سال پیش. او شده است به جستجو برای گنج از سال 2012.

“همه در انتظار شنیدن چه فارست در حال رفتن به می گویند بعدی,” او گفت:, و اضافه کرد که او یک بار گفت: هر گنج باید صبر کنید تا 30 روز قبل از انجام هر کاری با آن — که می تواند به معنای کسب اطلاعات بیشتر می آید در اطراف جولای 4.

او ساخته شده است دوستان از طریق گروه, او گفت:, و ساخته شده است یک گره جامعه با همکار جستجوگران که گاهی اوقات ملاقات کرد تا در دنیای واقعی به عنوان به خوبی به عنوان آنلاین.

“ما شده است از طریق مردم سرطان ما کمک کرد با GoFundMe صفحات هنگامی که کسی تا به حال مشکل ما برای آنها وجود دارد,” او گفت:. “یکی از دختران ما رفت و از طریق آتش سوزی در کالیفرنیا و ما به پایان رسید تا افزایش حدود 35,000, $40,000 برای او به بیش از شروع.”

Landgard به نام تلاش یک “ماجراجویی جذاب است.” DeFronzo گفت: او هیچ تاسف در مورد سفر به مکزیک در جستجوی گنج.

“ما تا به حال زمان از زندگی ما,” او گفت:. “ما در فلوریدا زندگی می کنند و بچه های ما را دیدم هرگز کوه. ما آنها را در دو سفر و آنها را به دیدن کوه است.”

او هنوز هم امیدوار است Fenn قرار می دهد جزئیات بیشتر اما این باورند که تعداد انگشت شماری از پرونده های حقوقی که واصل شده است — مانند است که در آن یک شیکاگو زن ادعا کرد کسی که گنج به سرقت برده و او راه حل ممکن است متوقف کردن او را از انجام این کار حداقل بلافاصله.

“من امیدوارم که او نمی تواند راز خود را به قبر با او,” او گفت:.

پس از گنج پیدا شده بود Landgard تغییر نام Facebook گروه از “فارست Fenn گنج Galore” به “گنجینه های بسیار است.”

او امیدوار است به محوری این گروه به یکی دیگر از شکار گنج — به دنبال برخی دیگر از فضل است که هنوز یافت می شود.

“شکار خواهد شد,” او گفت:. “و فارست Fenn گنج خواهد بود صحبت کردن در مورد برای مدت زمان طولانی است.”