نا امید, اما تعجب نیست: ریحانا به آرامی منحرف نشوند دیگر آلبوم انتشار: چت ‘, British Vogue’ داستان پوشش


Illustration for article titled Disappointed, but Not Surprised: Rihanna Gently Swerves Another Album Release Chat in British Vogue Cover Story

تصویر: استیون کلاین (British Vogue/Condé Nast)

استادان و چند وجهی نوازنده کارآفرین و بد الاغ ریحانا زینت پوشش British Vogue برای انتشار مارس سال 2020 مسئله (ما برآورد 16th او رواج پوشش—اما که شمارش?). در داخل او نه تنها در مورد او Fenty امپراتوری و رویای خود را از داشتن حداقل “3 یا 4” اما یک بار دیگر hopscotches در اطراف گفتگو در مورد نگهداری از آلبوم آینده. آی یی یی.

به عنوان ما آمده ایم که انتظار داریم در این نقطه, Bajan زیبایی نمی کند به طور مستقیم دولت زمانی که او نهمین آلبوم خود (محبت با نام مستعار R9 توسط فن پایه نیروی دریایی) را رها کردن و یا هر گونه دیگر آبدار لقمه از اطلاعات مورد نیاز ما برای احساس شادی در طول این بار تلاش. اما او می گویند که آن را قطعا خواهد بود یک رگی آلبوم و او را بالا سوار کردن این پروژه امکانات بی پایان.

تبلیغات

“من نمی خواهم من آلبوم را به احساس می کنم مثل تم,” او می گوید در مصاحبه. “هیچ قانون وجود دارد. هیچ فرمت. وجود دارد فقط موسیقی خوب و اگر من احساس می کنم آن من قرار دادن آن…احساس می کنم مثل من هیچ مرزهای. من انجام داده ام همه چیز را من انجام داده ام تمام بازدید من سعی کردم در هر ژانر—در حال حاضر من فقط من هستم باز. من می توانم هر چیزی را که من می خواهم.”

Rih است به احتمال زیاد به خوبی آگاه است که او در به اعصاب ما را در روند whetting ما اشتهای اما بیایید واقعی: واضح وجود دارد و مهم تر از همه چیز در ذهن او. او داشتند حرف زدند در مورد او Fenty محصولات مراقبت از پوست خط آینده پس از ماه ها حدس و گمان. اما او می گوید آن را نمی خواهد بود پرده برداری کرد تا به او و تیم او می تواند اطمینان حاصل شود آن را فقط به عنوان به یاد ماندنی به عنوان Fenty آرایشی و زیبایی مجموعه (“[پوست] یا آثار یا آن را نمی کند” او می گوید: در همان مصاحبه).

اگر چه او متمرکز بازرگان, ریحانا کند که آرمان از حل کردن در برخی از نقطه, افشای که او در آرزوی داشتن چند فرزند در دهه آینده. مترقی ملکه او می گوید او فکر می کند او می خواهد یک مادر بدون در نظر گرفتن از او عاشقانه وضعیت به دلیل ارتباط او قصد دارد تا با فرزندان او مهم تر است.

تبلیغات

“من احساس می کنم جامعه باعث می شود من می خواهم به احساس می کنم مثل” من شما اشتباه کردم…’,” او توضیح می دهد که مایل به مادر حتی اگر او در شرایطی نیست ایده آل هنگامی که زمان می آید. “آنها کاهش دهد و شما به عنوان یک مادر اگر وجود ندارد یک پدر در بچه های خود را زندگی می کند…تنها چیزی که می تواند به بالا بردن یک کودک واقعا عشق است.”

ما دوست دارم به آن را بخوانید و ما هم می خواهم عشق را به شنیدن آن رااگر شما می دانید منظورم چیست. ما نگه اخیر PARTYNEXTDOOR ویژگی برای هم بودن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de