مدیر X شناخته شده برای برجسته کردن پوست تیره زیبایی در موسیقی فیلم آغاز بکار فیلم کوتاه جشن ‘تنوع’ از عشق


Director X at ‘Black Love Is’ Launch with Tinder on February 25, 2020 in Hollywood, Calif.

مدیر X در “سیاه عشق است’ راه اندازی با آتش زنه در فوریه 25 سال 2020 در هالیوود کالیفرنیا.
عکس: اریک Umphery (Tinder)

در اواخر 1990s و در طول 2000s مدیر X تمبر بود که بیش از همه مورد علاقه خود را فیلم ها موسیقی. آیا او به شما ناله با Sean Paul به فروشگاه و یا هیجان بخرج دادن با Usher مدیر X است که قطعا یک جزء اصلی در فرهنگ است.

به عنوان یک مرد که تا به حال چند نام در طول سفر خود را—کمی X X و در حال حاضر مدیر X—لیست نام او را با کار کرده است بسیار طولانی: Jay Z Mystikal, Usher عالیه Kanye غرب, دریک, ریحانا و بیشتر.

تبلیغات

متولد Julien کریستین لوتز مدیر X یک شاگرد از یاد موزیک ویدیو مدیر اعتیاد به مواد مخدره ویلیامز است و پس از گذشت این دانش به بالا و آینده موزیک ویدیو, مدیر Karena ایوانز (او کارگردانی دریک محبوب “طرح خدا” تصویری). من برای اولین بار متوجه تورنتو بومی به عنوان پسر ناز پشت برخی از flyest موسیقی فیلم در این بازی و من فقط نگه داشته و از دیدن نام خود را تا موسیقی پاپ.

ویدئوها مانند Sean Paul “من هنوز در عشق با شما” و ریحانا “کار” ساخته شده و هر کسی با خون گرم می شود ارسال شده در گوشه ای از یک bashment در حالی که آنها سخت کار کردن خود را عاشق چون مدیر X ساخته شده آن را نگاه کنید تا لعنتی خوب است. من به ذکر است این فیلم ها چون من قطعا دیدن یک موضوع مشترک “عشق” در کار خود را و آن را متصل با جدیدترین پروژه, سیاه عشق است, یک فیلم کوتاه در همکاری با آتش زنه. با توجه به آزادی مطبوعات به دست آمده توسط ریشه فیلم کوتاه “امکانات معتبر اول شخص حساب و صمیمی شم که کشف متنوع در فهم و بيان سیاه عشق برای خودمان و یکی دیگر را به عنوان به خوبی به عنوان جامعه, فرهنگ, خانواده, تمایلات جنسی و سیاهی.”

به عنوان مثل من نشستم با مدیر و خواسته چگونه, سیاه عشق الهام بخش کار خود را.

“من همیشه فکر می کردم مهم است برای نشان دادن انواع مختلف روابط” مدیر X گفت: ریشه. “در روز من [بود] مدیر است که مردم می گویند” من شما را نشان می دهد پوست تیره زنان است. شما باید پوست تیره زنان در فیلم های خود را, من می دانم که شما—کمی X.’ من فکر می کنم که همیشه مهم برای [نمایش] برخی از محدوده. من به یاد داشته باشید در حال رشد جهان را به تلویزیون بود و پوست تیره مردان و نور پوست زنان است. که آنچه به شما کردم! بله. [با این پروژه ما احساس کردند که ما] باید نشان می دهد برخی از این تنوع است.”

تبلیغات

علاوه بر این, من نمیفهمد که از عشق و هیپ هاپ در هم تنیده هستند من تا به حال از او سوال نهایی از شکر قهوه ای: هنگامی که شما سقوط در عشق با هیپ هاپ ؟

“اوه اجرا D. M. C., بالا بردن جهنم آلبوم” کارگردان پاسخ داد: بدون تردید.

تبلیغات

همانطور که برای سیاه عشق است, مدیر X توصیف آن به عنوان “چیزی است که شما می خواهم در یک, مدرن, موزه هنر.”

“منظورم این است که تصاویری—شما را دیده اند قبل از این” او گفت: ریشه. “این است که چگونه همه چیز ارائه شده است. اما در همان زمان شما آن را می دانم, شما می توانید آن را اداره کند. آن را در واقع کار می کند برای, فرهنگ, آثار برای, که در آن ما به عنوان یک جامعه و چگونگی مصرف اطلاعات—توانایی ما را در یک مقدار زیادی از اطلاعات در یک بار. کار با این تکنولوژی و استفاده از آن به عنوان یک ابزار داستان سرایی به بازی با و هنر است.”

تبلیغات

The cast and crew of ‘Black Love Is’ film launch with Tinder on February 25, 2020 in Hollywood, Calif.

بازیگران و خدمه از ” سیاه عشق است,’ فیلم راه اندازی با آتش زنه در فوریه 25 سال 2020 در هالیوود کالیفرنیا.
عکس: اریک Umphery (Tinder)

“در مصاحبه و صحبت با مردم در مورد آنچه سیاه عشق یعنی به آنها ما متوجه شدیم که هر فرد خود را تجربه منحصر به فرد در چگونه بودن سیاه و همگرایی با درک خود را از عشق خود را—اتصال به خانه به خانواده و به تمایلات جنسی و چگونه ما در حال حاضر به هر یک از دیگر و جهان” مدیر X گفت: بعد از آن در طول Q&A تعدیل توسط Raquel “راکی” هریس. “این زیبا را ببینید که چگونه متفاوت و متنوع جامعه سیاه و سفید واقعا—چگونه عبارات ما از عشق رنگی از طریق فرهنگ ما است. این هیجان انگیز است که می دانیم که این داستان با تمام آسیب پذیری و حساسیت دیده خواهد شد دور و گسترده. آنها نشان دهنده در حال حاضر من با افتخار زندگی می کنند.”

تبلیغات

شما می توانید بررسی کامل فیلم سیاه عشق زیر:

مدیر X Presents – سیاه عشق / آتش زنه (یوتیوب)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>