Illustration for article titled Dion Waiters Reflects on Mental Health Struggles In Revealing New Interview: Depression Is Fake Happiness

عکس: Streeter Lecka (گتی ایماژ)

دیون پیشخدمت نمی توانید حق است.

سعی کنید به عنوان او ممکن است که 28 ساله NBA ستاره هنوز به طور کامل سرمایه گذاری در خود را فوق العاده ای ورزشکاری و توانایی به ثمر رساند. به عنوان یک نتیجه او pinballed بین کلیولند کاوالیرز, شهر اوکلاهما تندر گرمای میامی و لس آنجلس لیکرز در طی هشت سال فعالیت حرفه ای است که می تواند بهترین راه حل برای کشتن رختکن به جای مخالفان خود در دادگاه.

تبلیغات

جهنم در این فصل به تنهایی او به حالت تعلیق در سه نوبت جداگانه با گرمای میامی: یکt ابتدای فصل برای “غیر حرفه ای انجام”سیاسی راه درست از آمریكا خود میل شدید برای sulking بر روی نیمکت و عدم پایبندی به این تیم offseason برنامه تناسب اندام در ماه نوامبر برای 10 بازی پس از خوردن خوراکیهای در یک تیم هواپیما و در ماه دسامبر برای “عدم پایبندی به تیم سیاست تخلف از قوانین و ادامه داد: نافرمانی” پس از او نوشته شده تصاویری از خودش مهمانی در یک قایق در حالی که او ظاهرا بیمار است.

بحرانزده گلزن است و پس از نقل مکان به لس آنجلس لیکرز و در حالی که او هنوز به فصل اولین بازی با تیم جدید خود را با توجه به COVID-19 قرار دادن کل جهان در تامل به نظر می رسد او با استفاده از این خرابی به تأمل در خود آشفته حرفه ای و نقشی که بیماری روانی است و به احتمال زیاد در آن است.

تبلیغات

در “24” یک جدید Kobe Bryant-الهام ستون بیش از بازیکن تریبونبازیکنان را تشویق به “به اشتراک گذاری 24 حقایق است که باید به شکل زندگی خود را.” تنها قانون این است “هیچ مزخرف” و سابق شرقی و ششمین سال آن را نگه داشته realer از بیشتر.

در افسردگی:

حتی سخت ترین چاق در جهان از طریق افسردگی ، بدون کلاه. شما می دانید, من فکر می کنم گاهی اوقات جهان نیاز به یادآوری شود که ما نه ابرقهرمانان. من از این پایین. من این همه دیده می شود. اما زمانی که من به خانه در شب من فقط از شما می خواهم. من از طریق رفتن افسردگی درست مثل شما. من از طریق رفتن اضطراب درست مثل شما. این سال و نیم گذشته من انجام شده از طریق آن.

تبلیغات

او بعد از توصیف افسردگی به عنوان “جعلی شادی” از آنجا که “شما به خودتان دروغ” و “مخفی کردن همه چیز” و سپس می افزاید: “بدن خود را به معنای واقعی کلمه احساس می کند متفاوت است. شما فقط از شما نیست.”

او همچنین نشان می دهد که با عزیزان و کمک به کاهش مبارزات خود را با سلامت روان.

هنگامی که سلامت روانی خود را یک مشکل راه حل این است که سمت راست وجود دارد. شما باید به نوبه خود به افرادی که شما را دوست دارم. من واقعا عاشق شما است. نه جعلی را دوست دارم. من صحبت کردن در مورد خانواده است. گاهی اوقات من می خواهم به دروغ گفتن در بستر احساس سطل زباله. و دختر من دیور اجرا می شود و در ساعت هفت صبح بود “Daaaaaaddd دریافت upppppp! Aaahhhhhhhhhh!!!!!!” پریدن از روی من آغوش من. و آن را مانند … لعنت. I ain’t اند که به عنوان یک بچه می دانید ؟ که احساس رفع شما تا برای یک دقیقه.

تبلیغات

در پرداختن به نارسی که گرفتار کار خود او اذعان می کند که یک “dumbass” در طول سه سال روی لئامت دادن در کلیولند.

I ain’t gonna دروغ به شما. در آن زمان در آن کلیولند روز ؟ من هنوز یک بچه بیش از حد. یک بچه dumbass, تلاش برای آن را کشف کردن. برون استفاده می شود به من نشان دهد متفاوت شراب و انواع مختلف مواد غذایی است. من فیلادلفیا فیلادلفیا. من خام است. اما برون مرا در زیر بال خود را—و در حال حاضر این همه سال بعد در اینجا ما دوباره. کمتر مو بیشتر عقل است. زندگی دیوانه است, راست? لعنت.

تبلیغات

او همچنین در این زمان به خود به اشتباهات خود در میامی در حالی که اشاره به stranglehold که افسردگی او را در حال در آن زمان است.

هواپیما حادثه در میامی? آن را بر من. من خود آن است. آن را ساده لوحانه از طرف من—point-blank, دوره. چه دیوانه است که من تمام زندگی من شده است به یک رهبر. من یک پیرو. [Miami Heat رئیس جمهور] Pat [شخص] از من می داند. او می داند که من نمی مخدر. اما گاهی اوقات هنگامی که شما در حال رفتن را از طریق تاریک زمان شما می توانید به سقوط به دام چیزهایی که شما می خواهم هرگز در ذهن راست خود را.

تبلیغات

او روشن است که او هرگز تا به حال تشنج در آن بدنام حادثه با وجود گزارش های متعدد به خلاف.

“از پزشکان. من بپرسید گرما هم تیمی,” او می گوید. “آنها می توانند صحبت می کنند در آن. که برای کارشناسی به بیرون آمدن از آن نیست راست. من ساخته شده یک اشتباه اما برای کسی که برای نشت و برای خانواده آن را بشنود ؟ گه. این است که درست است.”

تبلیغات

او همچنین نشان می دهد که سیل ناخواسته انتقادات در رسانه های اجتماعی فصل در NBA بازیکنان اذعان به داشتن مشکلات خواب و غرور فوق العاده ای در بودن خود را بدون توجه به عواقب آن.

“‘که صبح بود که همیشه بود. اگر آنها می گویند که من خوشحال خواهید بود,” او می گوید. “اگر آنها می گویند که پس از آن من نمی مراقبت در مورد هیچ چیز دیگری.”

تبلیغات

در تمام ستون را فراهم می کند نگاه روشنگری به یکی از مهمترین پلاریزه آمار و ارقام در لیگ امروز فراهم می کند و یک بیت از متن به برخی از رفتار سوال برانگیز.

شما می توانید به خواندن این مصاحبه را در تمامیت خود را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de