مهمانی شام سوالات

مهمانی شام سوالات – شیوه زندگی

به روز شده: Jun 21, 2020, 08:11 IST | Aastha Atray بنان | بمبئی

Rajat Kapoor و کوروش Sahukar خود را می گویند فیلم جدید Kadakh ممکن است هیجان انگیز اما واقعا در مورد مردم مانند آنهایی که همه ما می دانیم

Director Rajat Kapoor during a rehearsal with the cast of the film. It was shot over a period of 30 nights

مدیر Rajat Kapoor طول تمرین با بازیگران این فیلم است. آن را به ضرب گلوله کشته شد در طی یک دوره 30 شب

وقتی که شما تماشای Kadakh شما یادآوری از یک دیوالی, پارتی, شما ممکن است پرتاب در خانه هنگامی که دوستان خود را متنوع به عنوان آنها می آیند سربازان با خود مشکلات و شادی ها. کسی چیزی می گویند توهین آمیز و سپس بم حزب تبدیل به یک دیوانه خانه. و هر کس در حال حاضر در برخورد با کسانی که آنها واقعا هستند و که در آن آنها می آیند از.

“این واقعا مانند جهان ما در زندگی در حال, در این بیماری همه گیر که در آن ما مجبور به سوال ما که هستیم و آنچه ما باور می گوید:” بازیگر سایرس Sahukar که نوشته شده این دیالوگ برای این فیلم. نوشته و کارگردانی شده توسط Rajat Kapoor آن منتشر شده SonyLiv هفته گذشته است. “این خواهد شد یا اطمینان شما از محل خود را در جهان و یا مزاحم مفهوم آن محل” می افزاید: Kapoor. مجموعه دیوالی در روز, این فیلم را می بیند خوشحال شام به نوبه خود پر هرج و مرج پس از بازدید کننده های غیر منتظره می رسد و تراژدی گستراند.

Kapoor with Mansi Multani
هنوز هم از Kadakh بازیگران Ranvir Shorey

کاپور می گوید: ایده برای فیلم آمد و به او از جایی اما گیر در اطراف. در حال حاضر او تا به حال به شکل چگونه او را یک مجموعه داستان در یک محل در اطراف یک رویداد جالب است. “این سخت است زیرا شما باید خودتان را از این محدودیت اما چگونه شما در پیدا کردن راهی برای خروج از آن… در آن نهفته است [مدیر] پیروزی است.” برای Sahukar سابق ام تی VJ ما با تمام عشق خود را برای شوخ طبعی این اولین تلاش خود را در نوشتن و گفت و گو است. و برای او در آن همه چیز در مورد پرسیدن سوال “آیا کسی می گویند این در وهله اول؟” “می آید از مشاهدات هر کس که من تا کنون شناخته شده است. من فکر می کنم حتی تنظیمات که در آن ما برای 30 شب تغذیه فیلم. در شب چت شد فلسفی و جالب است.”

A still from Kadakh starring Ranvir Shorey
کاپور با مانسی Multani

این حرف که برندگان را در اینجا به خوبی حک شده و نزدیک به هزاران نفر را تشکیل می دهند که زندگی ما به طور کلی; به سادگی fictionalised نسخه از مردم ممکن است ما را ملاقات کرده اید. شما نمی دانید که یک فرد شبیه به این, اما بسیاری از, می گوید:” کاپور. Sahukar می خندد: “من بازی Yogesh این سخنران انگیزشی که من از آنها بدم میاید اگر من در زندگی واقعی ملاقات کرد; او را آزار روی اعصاب است.”

Cyrus Sahukar has written dialogues for the film
کوروش Sahukar نوشته است دیالوگ برای فیلم

همه در همه, آن را با این نسخهها کار به عنوان یک باور تکه از زندگی رمز و راز است که شما گفت: که می تواند به من. بازیگران بیشتر از indie در فضا و تئاتر همه رفاقت که سخت به جعلی. “من با ارسال یک پست قبل از این برنامه گفت: این 30 شب طبع خواهد شد پس صبور باشید. اما در پایان وجود دارد مقدار زیادی از خنده. بیشتر آن را برای تقریبا هیچ پول وجود نداشت غرور وانت—اما انرژی عالی بود. این شد یک حزب بزرگ می گوید:” کاپور. برای Sahukar این اعتبار نیز در راه است که آنها موفق به پیش بینی اضطراب در اطراف همه گیر با وجود تیراندازی سال گذشته—دو شخصیت پارانوئید در مورد ایمنی و آمدن به حزب پوشیدن ماسک. به عنوان Sahukar مبالغ آن را تا “Rajat توافق به همه من دیوانه ایده و در این نگاه ما از قبل empted COVID-19. در پایان, آن را نه یک whodunit. این چگونه زندگی همه تغییرات در یک شب. آن را در مورد ازدواج و روابط و اخلاق و گناه. آن را در معرض همه که ما احساس و که ما در جهان واقعی است. در پایان, شما می دانید, انسان, همه چیز در مورد خود حفظ.”

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK