خرید رپورتاژ

Dil hai paani paani – شیوه زندگی

به روز شده: Jan 28, 2020, 13:46 IST | انجو Maskeri | بمبئی

بچه ها پشت Andheri restobar Yazu راه اندازی یک باشگاه ساحل در کمتر-بازدید از قسمت شمالی گوا ارائه سورئال انداز و آرامش غذا های آسیایی (به عنوان اگر شما نیاز دارید که برای متقاعد کردن شما برای رفتن به گوا).

The 130-seater on the Candolim beachfront is one of the few to stay open even through the monsoon. PICS/SEPHI BERGERSON

130 نفره در کندلیم ساحلی یکی از معدود برای باز بماند و حتی از طریق موسمی. عکس/SEPHI BERGERSON

تصویر, تعطیلات ساحل و شما ملزم به التماس کردن به یک تصویر از نشستن در آفتاب-چیزی با نقاط رنگارنگ زیستن زل زده بود به امواج با کوکتل در دست است. در یک شب شادی بخش ما خودمان را پیدا کنید sunning با پرندگان گرمسیری در Yazu پان آسیایی, ساحل, کلب و بچه های جدید برای ورود به گوا سواحل شنی. بسیار اتفاق می افتد که ما در تعطیلات. اما اگر این کار اجازه دهید ما شود زحمتکش تا پایان روز.

130 نفره باشگاه ساحل-تقدیر-فضای ناهار خوری در کندلیم ساحل, حمایت رستوران Atul Chopra, Gurmeet Arora و رانبیر Nagpal. آن را یک سال پیش بود که سه نفر راه اندازی Yazu در Andheri غرب است. فراموش نکنید گوا حتی گسترش در بمبئی نبود در رادار خود تا فرصت ضربه زدن در درب.

Shiro سم سالن که اشغال این محل توقیف یک سال پیش. ما این شانس را برای راه اندازی یک باشگاه ساحل در خود جای داده به این دلیل که صاحبان بازدید کرده بود Yazu در بمبئی و عاشق این مفهوم می گوید:” چوپرا که قبلا مالک, Santacruz محله نوار سه مرد عاقل. باشگاه بخشی از مارکی ساحل رفت و آمد مکرر ملک که آن نیز متعلق به قبلی کلوپ شبانه. “بزرگترین سوال برای ما در این زمان بود که ما باید آن را تمام می گوید:” Arora که او نیز اجرا می شود پایین تر پارل کلوپ شبانه عطریست و کتان سلامت زنجیره غذایی در نقض نبات و پوی. پس از ژرف اندیشی در موضوع آنها تصمیم به شیرجه رفتن. این Andheri خروجی عملکرد در سال گذشته به آنها اعتماد به نفس به سرباز ، “وجود دارد بسیار اتفاق می افتد در تابه-غذاهای آسیایی مقابل در گوا پس از آن بود که یک بازار جدید به شیر” می افزاید: Arora.

Ranbir Nagpal, Atul Chopra and Gurmeet Arora
رانبیر Nagpal, Atul چوپرا و Gurmeet Arora

کندلیم می بیند کمتر گردشگران و بیشتر ارائه می دهد حفظ حریم خصوصی. اتفاقا Yazu اتفاق می افتد به گوا تنها پان آسیایی, باشگاه ساحل. بر خلاف دیگر همسایه خواص که به صورت موسمی این یکی خواهد شد خوش آمدید بازدید کنندگان در تمام طول سال. “از حالا بلند شده است آلی و از بازدید کنندگان از رفت و آمد مکرر می گوید:” چوپرا که سر عملیات.

Lemon butter garlic lobster and Grilled pomfret in Sichuan spicy sauce
لیمو, کره, سیر, خرچنگ و کبابی pomfret در سیچوان سس تند

بدون سفر به ساحل کامل بدون unfussy غذاهای دریایی. منو سرپرستی آشپز خوب Tenpa است مظنونین از بمبئی پاسگاه. اما یک بخش جدید تحت ‘الهام گوا’ رده ارائه می دهد کره گاو bulgogi با برش نازک از مزه دار شده با گوشت گاو گوشت پشت مازو; Yazu chorizo بائو; Shapta یا تبت الهام گوشت خوراک لوبیای پر ادویه; و کبابی ماهی خال مخالی خدمت با کنجد سس سیر. “گرفتن تازه از روز و انواع غذاهای دریایی گوا ارائه می دهد و آن را جالب به معاون کشیش بخش یک منو” فکر می کند Tenpa. در حالی که میگو, میگو و ماهی خال مخالی تسلط منوی 60:40 درجه غیر گیاهی برای غذاهای گیاهی را تضمین می کند دومی احساس نمی کنید از سمت چپ. کوکتل هستند و آسیایی از جمله امضا نوشیدنی های سبز چمنی مارتینی تند, معجون از هسته میوه جات, یک دسته علف و غیره از سبز چمنی و ودکا و Yazu چاشنی جین و تونیک است که خود را در کلاسیک G&T ادویه دار با رازیانه و دارچین.

pic

در حال حاضر صاحبان طرح به نوبت به شاتل بین دو Yazus به آهن از عملیات. نه این که آنها شاکی هستیم. “من فکر می کنم من در بر داشت من بازنشستگی خانه” شکلک Arora.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im