Dikembe Mutombo بالقوه در NBA بازگشت: Adam نقره در تلاش برای “محافظت از محصول ما”

عمیق باریتون صدای قطعات افسانه Dikembe Mutombo بازدید تقریبا به قدرت به عنوان یکی از خود را رد.

و این که چرا او را انتخاب کلمات خود دقت کنید. NBA Hall of Famer و یکی از بازی های بزرگ humanitarians او می داند که کلمات خود را حمل وزن

Mutombo بود که استخدام NBA در سال 2009 به عنوان سفیر جهانی و خدمت در هیئت مدیره از CDC و یونیسف در میان دیگران است ضروری برای مکالمات در حال بحث در مورد لیگ پتانسیل بازگشت. او بخشی از یک هفتگی ویدئو کنفرانس است که نگه می دارد لیگ کارکنان و تیم های فردی تا به سرعت با هزاران تصمیم گیری های NBA در حال حاضر مواجه است.

“به عنوان یک کارمند سازمان لیگ به عنوان NBA سفیر جهانی, من دعا می کنم که یک روز ما به شما یک شانس به سر فصل” Mutombo گفت: پست در یک گسترده مصاحبه تلفنی. “در حال حاضر هیچ کس نمی داند زمان و یا تاریخ به شما حقیقت را بگویید. آرزوی ما این است که من صحبت کردن در به عنوان یک کارمند و همچنین به عنوان یک سابق, بازیکن NBA خواهد عشق بازی ما را به عقب می آیند. اما ما باید به تمام احتیاط های لازم را به مطمئن شوید که اگر ما آمده است که همه چیز را به حق است.

“ما کمیسر آدم نقره و ما معاون کمیسر علامت تاتوم و تیم آنها در حال کار در روز و شب و از جمله پزشکی ما تیم در حال ساخت مطمئن شوید که هر آنچه که ما در حال رفتن به انجام به عنوان یک لیگ است که بازیکنان ما محافظت خواهد شد چرا که بدون توجه به آنچه ما می خواهیم انجام دهیم را به ما بازی به طرفداران ما در این زمان بحرانی برای طرفداران ما که حمایت از ما برای سال, ما فقط می خواهیم مطمئن شوید که ما برای محافظت محصول به عنوان به خوبی.”

هفته گذشته NBA ارسال یک نظر سنجی رای گیری هر مدیر کلی در مورد تعداد مناسب از تیم های است که باید در یک نظری دانشگاه محیط زیست در اورلاندو است. مدیران همچنین خواسته شد در مورد پتانسیل قالب تغییرات برگشتی. گذشته از ماهها اخراج که هر تیم دعوت خواهد باید برای غلبه بر نگرانی به وجود آمد در سراسر با کیفیت از بازی NBA خواهد بود نمایشگاه به جهان است.

آیا واقعا این حس را به دعوت از همه 30 تیم به اورلاندو وقتی است که نه تنها افزایش خطر شیوع بلکه برجسته قرعه کشی تیم ها با انگیزه کمی برای رقابت ؟

زمانی که Mutombo می گوید که نقره ای است که با توجه به کیفیت این محصول را نشان می دهد او ممکن است می خواهم یک سیراب نسخه از آنچه در لیگ می تواند ارائه دهد. به خصوص با مقدار زیادی از افرادی که می خواهید به تماشای. محصول – این بازی خود را – همچنین به معنای حصول اطمینان از سلامت و ایمنی از تمام بازیکنان دعوت شده به حباب محیط زیست است.

“آنچه سازمان بهداشت جهانی خواسته است ما را به انجام آنها درخواست همه ما به عنوان بخشی از راه حل و یا باعث مشکلات بیشتر” Mutombo گفت. “من فکر می کنم ما در حال حاضر دیده می شود بسیاری از مرگ و میر در حال حاضر. ما در حال حاضر از دست داده و بسیاری از عزیزان. من فکر می کنم هر یک از ما که در امریکا زندگی امروز … من فکر می کنم همه ما می داند که کسی که مرده است از COVID-19 یا یک دوست و یا دوست از یک دوست یا یک عضو خانواده است. آن را بسیار دشوار است. این یک درد است که بیرون رفتن برای همه ما و آموزش ما در حال حاضر برای آگاهی از آنچه در آن اتفاق می افتد در اطراف ما و چه نوع از جهان ما در زندگی است. تماس با ما آن را طبیعی است. ما نیاز به انطباق خودمان بسیار سریع است. ما لازم نیست که هیچ انتخاب دیگری با جدید عادی از زندگی است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de