آیا نیویورکر به تازگی از ویژگی های آن سیاه کاریکاتوریست? (اما او هنوز هم یک معامله بزرگ)


Illustration for article titled Did the New Yorker Recently Feature Its First Black Female Cartoonist? (No, but Shes Still a Big Deal)

تصویر: در دانش (YouTube)

در میان جهانی هراس جهانی از بیماری همه گیر می تواند الهام بخش, ممکن است آن را آسان به را فراموش کرده ام که آن را هنوز هم ماه تاریخ زنان—و شروع بهار اما این به احتمال زیاد سرد راحتی اگر شما ترس به بیرون بروید. به عنوان ما سعی کرده ایم تا روشن-سمت این لحاظ اجتماعی منزوی وضعیت ما به طور فزاینده ای به دنبال به سمت داخل—به معنای واقعی کلمه. چه شادی ما می توانید پیدا کردن در داخل خانه; لذت ممکن است ما غفلت شده است به نفع ما ابدی FOMO?

به عنوان گوشه ای از ریشه تا حد زیادی اختصاص داده شده به زنان ما قصد ندارند اجازه دهید بقیه با ارزش این ماه به هدر سرایت سر در گم می شود. بنابراین ما خواهید بود سرگیری ما به طور منظم برنامه ریزی, برنامه نویسی, البته بدون شک تحت تاثیر وقایع کنونی. اما صحبت از گوشه: در طول روزهای اخیر در انزوا (برای اولین بار زیادی را به آمده از ایلینوی فرماندار J. B. Pritzer فقط اعلام کرد که ما پناهگاه در محل آغاز می شود به صورت جدی در این آخر هفته) چشم من نگه داشته سرگردان به مجله میز در گوشه ای از شیکاگو اقامت جایی که یک پشته رو به رشد از مسائل نیویورکر در انتظار من مطالعه کنید.

تبلیغات

نه آنچه که من به طور غریزی به نظر سیاه, زن محور محتوا. اما وقتی دیدم سراسیمگی از داستان طی چند روز گذشته در تمجید این مجله سیاه کاریکاتوریست من آن را به عنوان یک نشانه آن است که من باید حفاری در.

نام او الیزابت مونتاگ—لیز است. در 24 او یکی از جوانترین کاریکاتوریست به نظر می رسد در صفحات یکی از قدیمی ترین و محترم ترین ادبی, نقد و روزنامه نگاری مجلات زمانی که آنها شامل هنر او—که تا حد زیادی مراکز قهوه ای پوست ظاهر طبیعی موهای شخصیت زن—در 11 مارس 2019 موضوع است. اخیرا شما می توانید ببینید مونتاگ هنر–که آن هم محور محبوب “لیز در” هفتگی ویژگی برای واشنگتن شهر کاغذ—در نیویورکر را در 2 مارس سال 2020 edition. به عنوان کاریکاتوریست گفت: ABC News در ماه فوریه کار خود را با مشهور نشریه آغاز شد زمانی که او جرات به نوشتن نیویورکر, کارتون ویرایشگر مورد عدم تنوع در مجله تصاویر.

“من فکر می کنم که آن را واقعا آسان برای مردم را به همه چیز را ببینید و تا زمانی که شما بگویید کسی مثل” هی راه شما می دانید که شما ممکن است ببینید این, اما من از دیدن این کار بسیار بزرگ نبود که شما می دانید که گاهی اوقات مردم از آن بی اطلاع هستند,’,” او گفت:.

تبلیغات

این یک حرکت جسورانه و یکی از درخشان به عنوان مونتاگ کار در نهایت فرود بر روی نیویورکر صفحات (و به حق تا). اما او اولین زن سیاه و سفید برای به انجام رساندن feat به عنوان به طور گسترده ای تبلیغ نه تنها ABC اما همچنین پیشنهاد شده توسط رسانه ها مانند سیاه و سفید شرکتهای واشنگتن پستو سری ویدئو در دانید ؟

نیویورکر می گوید: نه دقیقا. در واقع از طریق ایمیل مجله دفتر مطبوعاتی گفت: تب و تاب بودن تا آنها با اطمینان نمی دانیم که زمانی که اولین زن سیاه تا به حال کارتون ویژه در صفحات آن به عنوان کارتون ویرایشگر اغلب نمی دانند مسابقه یا هویت قومی از همکاران خود. آنها به من اطمینان می دانیم که سیاه زن کاریکاتوریست امیلی هاپکینز (موسوم ریچاردز) برای اولین بار منتشر شده در نیویورکر در سال 2004 (یک واقعیت است که ممکن است رفته ام خسته شده اید به سادگی به دلیل هاپکینز’ کار اتفاق افتاده است نه به ویژگی های عمدتا شخصیت های سیاه).

تبلیغات

“من فکر می کنم که این بسیار نادر است برای مردم سیاه و سفید و یا به خصوص مردم رنگ به طور کلی برای رسیدن به داستان های خود را و من فکر می کنم که باید بیشتر از آن” مونتاگ ABC گفت. “من فکر می کنم که امیدوارم این صنعت در حال تبدیل شدن بیشتر و استقبال از آن است.”

آیا وحی را که او را از “اول” به هیچ وجه کاهش مونتاگ دستاورد به عنوان یک شرکت-عامل به طور منظم به طبقه magazine—یا نیویورکر را گسترش نمایندگی در مسائل مربوط به آن (هرچند دیر)? مطلقا نه. در واقع آن را به ما می دهد بیشتر منحصر به فرد سیاه زن نابغه به مناسبت این ماه تاریخ زنان (و بیشتر برای من به نگاه به جلو به زمانی که من راه من را از طریق ارزش یک سال از نیویورکر در این آخر هفته).

تبلیغات

“من سعی کنید واقعا سخت است فقط به چوب به دیدگاه من به عنوان یک فرد فقط به این دلیل آن را چنین گسترده زمینه, مانند, مردم سیاه و سفید به عنوان یک کل زنان به عنوان یک کل” گفت مونتاگ. “من نمی خواهم به تظاهر مثل من می تواند نشان دهنده هر فرد سیاه و سفید و یا هر کاری در این سیاره چرا که هر کس متفاوت است.”

و در عین حال لحظات این همه نیز می تواند مربوط.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im