آیا سلمان خان دریافت Asim ریاض به امضای سه موزیک ویدئوها پس از صرف Angne Mein’?

همیشه از Asim ریاض اعلام شد runner-up ‘Bigg Boss 13′ او شده است دریافت متعدد ارائه می دهد و نام او مرتبط است و تقریبا در هر پروژه. پس از ظاهر شدن در دو موسیقی فیلم یعنی صرف Angne Mein’ و ‘Kalla سهنا چینگ های’ بازیگر نام مرتبط شده است Karan Johar را ‘دانشجوی سال 3’ و سلمان خان ‘Kabhi عید Kabhi دیوالی’. گزارش های اخیر نیز نشان می دهد که سلمان توصیه می شود Asim نام سه موزیک ویدئوها.

یک منبع گفت: Deccan Chronicle که سلمان خان صحبت کرده است, به چند نفر برای بازیگران Asim ریاض در سه موزیک ویدئوها حتی اگر Asim هنوز امضا خط نقطه چین برای ‘Kabhi عید Kabhi دیوالی” توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس. Asim خواهد گزارش بازی سلمان برادر کوچکترش در این فیلم است.

“Asim است که میله میله به بازی بازی سلمان جوانترین برادر در Kabhi عید Kabhi دیوالی اما سلمان می خواهد او را به یادگیری چند چیز در مورد بازیگری و چه به صورت دوربین به عنوان یک بازیگر. ‘از این رو به او کردم و او را به انجام یک موزیک ویدئو که در آن او زوج مخالف ژاکلین (Fernandes). Asim که هنوز امضا در خط خال خال برای KEKD با توجه به این مستند نیز نهایی برای سه موسیقی فیلم که سلمان می خواهد او را به انجام به با سنگ تیز کردن مهارت های خود را قبل از او وارد سینما” صنعت منبع گفت: روزانه است.

Asim ریاض شد در رقابت با Sidharth Shukla در مرحله ‘Bigg Boss 13’. Sidharth به نظر می رسد در یک موزیک ویدئو با Shehnaz گیل بود که به نام ‘Bhula دونگا’. او در حال حاضر گزارش کار کردن یک پروژه با همکاری شرکت کننده Mahira Sharma. گزارش ها همچنین شایع است که Sidharth ممکن است دوباره کار خود را با ‘Dil Se Dil Tak’ شرکت ستاره Rashami دسای که او نیز اتفاق می افتد به دوستان خوب با Asim ریاض دوست دختر خود را Himanshi Khurrana و برادرش عمر ریاض.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im