آیا مس علاقمندان از دست طلایی شیرین 16 فرصت ؟ ماشین آلات می گویند هیچ.

اگر coronavirus وجود ندارد و 2020 NCAA بسکتبال مردان مسابقات هنوز یک چیز CU علاقمندان’ فصل ممکن است هنوز زنده باشد امروز در اولین آخر هفته از مسابقات است. فقط اگر ماشین آلات تا به حال چیزی در مورد آن می گویند.

با هیچ بازی به گزارش این هفته متعدد رسانه های خبری و Bracketistas وزن در با شبیه سازی چگونه 68-تیم براکت بازی کرده اند ممکن است. جای تعجب نیست هیچ یک از آنها دوست علاقمندان’ شانس گرفتن اولین آخر هفته برای اولین بار در تاریخ برنامه از جمله fivethirtyeight.com’s طرح در دور اول خروج.

چند بود که مس حداقل در ساخت آن از دور اول ، صدا آشنا است ؟

در اینجا مختصر و مفید از بسیاری از شبیه سازی.

ست Walder, ESPN, تجزیه و تحلیل

بذر: 8

نتایج: CU ضربان شماره 9 فلوریدا در دور اول به دست می دهد شماره 1 دیتون در دوم.

توضیح: رفتن آن BPI متریک و جو Lunardi را براکت, ESPN آمد تا با یک چهار نهایی هیچ کس را دیدم آمدن ویسکانسین, مریلند, BYU و ویرجینیا — همه شماره 4 دانه یا بالاتر — که تاج Badgers قهرمانان ملی. همانطور که برای علاقمندان’ از دست دادن به دیتون — تیم مس ضرب و شتم در اوایل این فصل در OT — واکر تا به حال این را می گویند: “(عوبدیا Toppin است) dunks سرقت نشان می دهد به عنوان دیتون امنیت یک نقطه در شیرین 16 و Toppin می شود این بازیکن به بحث در مورد اخراج بین اول و دوم تعطیلات آخر هفته از مسابقات است.”

نیل گرینبرگ واشنگتن پست

بذر: 8

نتایج: CU ضربان شماره 9 مارکت در دور اول به دست می دهد شماره 1 Gonzaga در دوم.

توضیح: پرتاب با هم ترکیبی از فرمول پاتریک استیونس’ براکت بینی و معیارهای از کن Pomeroy سایت گرینبرگ بازی های شبیه سازی شده 5,000 بار با استفاده از 2,020 هفتم بازی به دیکته نتایج براکت. در براکت مس از دست داد به Zags بودند که در نهایت حذف شده خود را در نخبگان و هشت در مقابل مریلند. این Terps پیوست ایالتی اوهایو دیتون و بیلور در چهار نهایی با Buckeyes برنده آن را بیش از همه بیلور. بیایید همه خدا را شکر ما نمی بینیم که اتفاق می افتد.

راب Dauster, NBC Sports

بذر: 8

نتایج جستجو: مس از دست می دهد و به شماره 9 اوکلاهما 77-72 در دور اول.

توضیح: NBC Dauster استفاده دیو Ommen را براکت طرح و زد بازی از طریق یک وب سایت به نام NCAA بازی سیم برای تولید 67-بازی مسابقات به پایان رسید که با, کانزاس, ضرب و شتم ایالت میشیگان در بازی های قهرمانی است. متاسفانه این یکی-و-انجام می شود برای علاقمندان به رغم 23 نقطه پنج-کمک بازی از McKinley رایت IV و دو دو از تایلر بیع (13 امتیاز و 13 ریباند). اوکلاهما 3-نقطه تیراندازی (12-از-23) به سادگی بیش از حد برای علاقمندان به غلبه بر.

دیوید کاب CBSsports.com

بذر: 9

نتایج: CU ضربان شماره 8 هوستون 67-66 در دور اول به دست می دهد شماره 1 Gonzaga 76-70 در دور دوم.

توضیح: با استفاده از این sportsline.com شبیه ساز و جری کف دست براکت کاب تولید براکت که دیدم دیتون ضرب و شتم Gonzaga در عنوان ملی بازی دوک و ایالتی فلوریدا دیگر نهایی چهار تیم. علاقمندان موفق به جیر جیر گذشته هوستون قبل از دادن Zags همه آنها می تواند در دور دوم در اسپوکن بشویید. همه چیز در نظر گرفته, این ممکن است بهترین نتیجه از تمام شبیه سازی برای نی نی بویل تیم ملی.

لوقا DeCock شارلوت آبزرور

بذر: 9

نتایج جستجو: مس از دست می دهد و به شماره 8 فلوریدا 81-72 در دور اول.

توضیح: ناظر برگزار می شود انتخاب خود را روز شنبه نشان می دهد بر اساس این پایه قرار دادن با هم استیونس از WaPo. DeCock سپس با استفاده WhatIfSports.com’s شبیه ساز را از طریق براکت. نتیجه شبیه سازی تولید می شود در نتیجه در مقابل به عنوان WaPo را با فلوریدا مصرف پایین کلرادو در دور اول با وجود بازی هیولا از McKinley رایت چهارم (25 امتیاز و شش پاس گل, 11-از-19 تیر) و تایلر بیع (11 امتیاز و 10 پرتاب ریباند). آیا پست سابق کاتب و زمان ناظر ارشد, ورزشی, ویرایشگر, Matt L. Stephens — اشاره CSU گراد — نکته مقیاس? ما هرگز ممکن است بدانند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de