آیا دانشمندان چینی در حال حاضر توسعه nanomaterial برای مبارزه با کروناویروس?

آیا دانشمندان چینی در حال حاضر در حال توسعه یک سلاح برای مبارزه با بیماری کروناویروس (COVID-19) که در حال گسترش مانند آتش سوزی در سراسر جهان ؟ سوال این است که فاکتورها باعث ایجاد پلاک ذهن هر کس در این لحظه. با توجه به گزارش های جهانی بار, انگلیسی-زبان روزمره در چین بر اساس پاسخ ممکن است دروغ نیست دور.

با توجه به گزارش جهانی بار یک تیم از دانشمندان چینی ادعا کرد که توسعه یک راه جدیدی را برای مبارزه با COVID-19 بیماری که در حال حاضر به کشته شدن بیش از 32000 نفر در سراسر جهان. این گزارش می گوید که سلاح های جدید است یک دارو و یا یک ترکیب اما برخی از ‘nanomaterial’.

“دانشمندان چینی را توسعه داده اند یک سلاح جدید برای مبارزه با #coronavirus” اخبار پورتال توییتی در روز یکشنبه. “آنها می گویند که آنها در بر داشت یک nanomaterial است که می تواند جذب و غیر فعال کردن این ویروس با 96.5-99.9% بهره وری” به آن اضافه شده است.

از نظر بهداشت و درمان nanozymes هستند نانومواد با آنزیم مانند ویژگی های. نانومواد مورد استفاده در انواع فرآیندهای تولید محصولات و بهداشت و درمان از جمله رنگ و فیلتر و عایق و روان کننده مواد افزودنی.

اخبار از چین است دشوار به منظور بررسی و اما اگر این گزارش معلوم می شود این امر به این معنی است که کشوری که در آن ویروس نشات گرفته است همچنین به آمده تا با یک راه یقین درمان آن تهدید. اطلاعات بیشتر در این زمینه هستند اما در انتظار.

Coronavirus بیماری (COVID-19) همه گیر آلوده شده است بیش از 6,85,000 نفر در سراسر جهان در حالی که بیش از 32000 فوت کرده اند برخی از 1,45,000 مردم گزارش شده است درمان می شود. ایالات متحده همچنان به بدترین آسیب دیده ملت پس از ایتالیا و اسپانیا و چین با بیشترین عفونت در حالی که اروپا همچنان ادامه دارد به گزارش بیشترین تعداد مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de