آیا آنیتا Raaj و سرگرم کردن مهمانان در میان مستند? ‘Choti Sarrdaarni’ بازیگر صحبت می کند تا

80s در, بازیگر آنیتا Raaj و سونیل Hingorani را در یک جنجال پس از انتشار خبر آغاز ساخت دور شده است که آنها سرگرم کننده مهمان در میان مداوم coronavirus مستند. حتی یک تصویری منتشر شد که در اواسط روز که در آن آنیتا دیده می شود داشتن یک بحث گرم با پرسنل امنیتی بیش از نشت به اتهام اخبار. این حادثه ظاهرا محل در روز دوشنبه.

صحبت کردن در مورد آن یک منبع گفت: “تلخیص “همیشه از مستند اعلام شد, جامعه منع ورود برای خارجی ها. پس همسایه شگفت زده شدند در جریان ثابت از بازدید کنندگان در تخت و ابراز نگرانی در مورد تهدید آن را مطرح و به سلامت خود را. روز دوشنبه هنگامی که متوجه شد که آنها سرگرم کننده مهمان پلیس محلی اطلاع داده شد.”

این منبع همچنین مشترک “آنها می خواستند بدانند که تا به حال در مورد شکایت آنها را به پلیس. در یک نقطه از آنها خواسته نگهبان اگر او تا به حال به اطلاع همسایگان در مورد بازدید کنندگان است.”

زمانی که تلخیص خواسته آنیتا در مورد این حادثه او نشان داد “پس شوهر من یک پزشک یکی از دوستان او به خانه آمده بودم برای یک اورژانس پزشکی است. همسر او آمد و با او برای کمک. من شوهر نمی توانست رد او را در زمینه های بشردوستانه است. پس از چک کردن وضعیت پلیس عذر خواهی کرد برای نادرست شکایت بود که تسلیم آنها و بلافاصله به سمت چپ.”

او گفت: “من نمی خواهد رفتار خوبی با میزبانی یک حزب در زمان سناریو.”

برای uninitiated آنیتا نیز یک قسمت از تلویزیون نشان می دهد Tumhari Pakhi, 24, Ek Tha رجا Ek Thi Rani و آخرین بودن Choti Sarrdaarni.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net