گریلی — کمی بیش از یک ساعت پس از رشته کوه های راکی صاحب, کیر Monfort در زمان تریبون سالانه از بیس بال صبحانه به پیش بینی یک حق رای دادن-ضبط 94 برنده این فصل او حمایت اعتقاد خود را در تیم خود را با رای اعتماد برای مدیر کل جف Bridich.

Monfort همچنین عنوان شکاف بین Bridich و نولان Arenado گفته شده است “دمیده از نسبت” است و او معتقد است که همه ستاره سوم baseman — چه کسی است که موضوع تجارت خواستار این زمستان را با رشته کوه های راکی آمد بهار آموزش.

“جف بود که مدیر کل در ’17 و ’18 و رشته کوه های راکی شده اند در بازگشت به عقب برگشتی یک بار در تاریخ این سازمان” Monfort گفت. “من حدس می زنم گاهی اوقات آن را خوب به وزن بد اما فراموش (منتقدان) همیشه نم نم آن را با برخی از دستاوردهای (Bridich) است ساخته شده است؟”

همانطور که برای تفاوت بین Bridich و Arenado — شکاف ریشه در Arenado عمومی نظرات در مورد رشته کوه های راکی’ ناامید کننده 2019 که بنا به گزارش ها نشسته بود به خوبی با مدیر کل — Monfort گفت: او در صحبت با Arenado متن و چندان نگران نیست.

Monfort نیز نمی بینم Arenado را دریچه در مورد احساس “بی احترامی” توسط Bridich به عنوان دلیلی برای نگرانی از رفتن به بهار آموزش.

“(مردم را فراموش کرده ام) که جف بود با نولان در سه گانه-یک و دو-یک به خاطر او بود مدیر مزرعه که در آن زمان و هنگامی که شما در حال بالا آمدن از طریق صفوف وجود دارد برخی از عشق دشوار در طول راه” Monfort گفت. “من فکر می کنم وجود دارد مسائل اما من فکر می کنم نولان و جف مسئله پایین سلسله مراتب لیست.”

مسائل Monfort صحبت می کند از اساس برای بسیاری از طرفداران’ خشم نسبت به Bridich و در مقابل دفتر به طور کلی. این مسائل نیز به همین دلیل Coors زمینه وفادار هستند کمتر خوش بینانه است که رشته کوه های راکی می توانید آن را در اطراف از یک 91-از دست دادن فصل با تقریبا یکسان فهرستی از رفتن به این سال است.

کلرادو تنها باشگاه به صرف $0 در لیگ برتر رایگان آژانس این offseason اگر چه حقوق و دستمزد خود را کمی افزایش خواهد یافت در سال 2020 است. سال گذشته رشته کوه های راکی تا به حال یک حق رای دادن-ضبط $156.6 میلیون حقوق و دستمزد که 12th در رشته های.

Monfort انعکاس همان احساسات او بیان شده و در پایان فصل نشانی در ماه اکتبر گفت: چند سال قرارداد کلرادو متعهد به بیش از چند سال گذشته (Arenado آلمانی, مارکز, دانیل مورفی, Wade Davis, برایان شاو جیک مک گی, Ian Desmond) ترک باشگاه در یک موقعیت که در آن هزینه در بازار آزاد بود یک گزینه نیست.

“ما حقوق و دستمزد بالا رفت و ارگانیک در حدود 10 میلیون دلار در این سال و نولان است که بخشی از آن — او رفت تا $9 میلیون” Monfort گفت. “ما می دانستیم یک سال پیش ما مورد نیاز این گروه به رقابت به دلیل آن بود که احتمالا گروه ما قصد داریم (در سال 2020).

“ما همچنین می دانستم که ما یک مقدار زیادی از قرارداد نورد در پایان این سال است. از نظر مالی به ویژه هنگامی که ما امضا نولان بهار گذشته ما به نوعی گره خورده است (به فهرست فعلی). آن را یا تجارت برخی از نام های بزرگ و یا برخی از حرکت و مانند آن و یا رفتن با آنچه که ما داشته باشد.”

Monfort, Bridich و رشته کوه های راکی انتخاب دومی و مالک می تواند درک کند چرا که rankles هر دو خود را حق رای دادن بازیکن و طرفداران که به طور مداوم به Coors زمینه یکی از بالا-با حضور ballparks در بیس بال.

“نولان بسیار رقابتی پسر او می خواهد را به نفع خود در سال گذشته بود همه ما” Monfort گفت. “من فکر می کنم بسیاری از سال گذشته است که در ذهن او و اگر ما در حال رفتن به یک بد تیم در این سال است. ما واقعا نمی هر چیزی در offseason, بنابراین اگر شما یک مقدار زیادی از تغییرات (او احتمالا تعجب) اگر ما در حال رفتن به همان چیزی که.

“مردم می گویند عدم فعالیت توسط رشته کوه های راکی بدان معنی است که ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم. و این که عادلانه است. اما ما مجبور به زندگی در درون ما به معنی (مسئول حقوق و دستمزد رشد).”

همانطور که برای Arenado آینده با این باشگاه فراتر از کاکتوس لیگ Monfort گفت: “نمی توانم چیزی را تضمین” در چه مدت baseman سوم باقی می ماند با کلرادو. Arenado است انتخاب کردن در قرارداد خود را پس از 2021 فصل است.

اما Monfort می گویند که Arenado نشده به طور مستقیم از او خواسته برای یک تجارت است و حضور او در LoDo گذشته جولای 31 مهلت تجارت لزوما مشروط در کلرادو که در مسابقه حذفی. Monfort همچنین رد مفهوم تجارت ممکن است از Arenado به توله شیکاگو برای سوم baseman کریس برایانت.

“من امیدوارم که ما در حال رقابت وجود خواهد داشت و چیزی است که ما می توانیم اضافه کردن آمده و تجارت مهلت نمی تفریق” Monfort گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im