الماس و ابریشم بودند معلق از توییتر و برای یک لحظه همه چیز درست شد با جهان


Illustration for article titled Diamond And Silk Were Suspended From Twitter, and for a Moment, Things Were Right With the World

عکس: پل Morigi (گتی ایماژ)

پس از خارج چیزی جز اطلاعات غلط در مورد آنچه باید انجام شود برای جلوگیری از COVID-19 موارد مشتاق تهمت متحدان الماس و ابریشم بودند به طور خلاصه locked out of مشترک خود را به حساب توییتر.

تبلیغات

یک سخنگوی سایت های رسانه های اجتماعی گفت: سیاسی است که این دو (متولد Lynnette Hardaway و راشل ریچاردسون) گزارش نقض مدت توییتر قوانین مربوط به اطلاعات غلط در زمانی که آنها در توئیتر خود نوشت: “تنها راه ما می تواند تبدیل به ایمنی محیط زیست; ما باید در محیط زیست است. Quarantining افراد در داخل خانه خود را برای مدت طولانی مردم را بیمار!”

حساب خود را به حالت تعلیق در آمد در روز چهارشنبه (8 مارس) اما پس از بازیابی شده است. توییت حذف شده است به طور کامل اما متوقف نشده twosome وحشتناک از رفتن به عقب در صفحه خود را به بحث در مورد این بیماری است. در یک ویدیو ارسال شده به حساب خود را در مارس 10 الماس و ابریشم فیلمی در مورد “بهتر نیست تلخ” با وجود مختصر خود را تعلیق.

“گوش دادن فقط به خاطر اینکه آجر در حال پرتاب در جهت معنا نیست که ما باید برای ایستادن وجود دارد و آمار آجر” الماس گفت: ما به عنوان نورد چشمان ما. “وجود دارد چیزی خوب در هر روز و من به سختی می تواند صبر کنید تا ببینید همه خوبی که قراره بیرون آمدن از همه این است.” آنها همچنین خواست طرفداران خود را (?) برای شستن دست های خود عمل اجتماعی فاصله و “به دنبال دستورالعمل CDC.”

“ما می خواهیم این روند را ما بهتر است” آنها گفتند که کامل تلنگر از آنچه آنها پیشنهاد دیگر شب اما ما پرت شدن.

تبلیغات

در خبری دیگر سازمان جهانی بهداشت (WHO) هشدار داده است رهبران جهان در مورد بلند کردن اجسام مستند محدودیت خیلی زود آن را به عنوان ممکن است در نتیجه یک “مرگبار تجدید حیات” از COVID-19 نفر در سراسر جهان است.

تبلیغات

“راه را می توان به عنوان خطرناک به عنوان راه اگر به درستی مدیریت” چه کسی رهبر و میکروبیولوژیست دکتر Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: از کاهش تا در اقدامات احتیاطی. در حال حاضر وجود داشته است بیش از یک میلیون نفر از COVID-19 گزارش شده در سراسر جهان است و این بیماری تاکنون بیش از 100 ، 000 مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de