‘Dharmendra نمی خواهم Esha Deol به رقص در بالیوود’ نشان می دهد Hema Malini در Kapil Sharma نشان می دهد’

Esha Deol تبدیل به یک نویسنده و اولین کتاب او Amma میا رونمایی شد به تازگی. به ترویج همان بازیگر-تبدیل-نویسنده خواهد بود مارک حضور او در این Kapil Sharma نشان می دهد. عشا پیوست توسط هیچ یک دیگر از مادر او و بازیگر افسانه ای Hema Malini. مادر-دختر اواز یا موسیقی دو نفری صحبت در مورد کتاب عشا را برای اولین بار و همچنین در مورد Dharmendra در روی لئامت دادن خود را در نشان می دهد. آنها خود لذت می برد بورسی با Kapil Sharma بیش از حد.

در نشان دادن Hema خواسته شده بود در مورد عشا را در دوران کودکی به آن دختر رویایی اظهار داشت که به نقل از تایمز هند “عشا بود علاقه مند در فعالیت های فوق برنامه مانند ورزش و رقص است. مثل ما در خانه های ما استفاده می شود به انجام تمرین رقص از آنجا که او شروع به میل این و می خواستم به یک رقصنده حرفه ای و حتی حرفه ای خود را در بالیوود.”

جالب, Hema رفت تا نشان دهد که Dharmendra بود در برابر عشا را بالیوود اولین. او گفت: “با این حال Dharamji دوست ندارم دختر رقص یا ساخت بالیوود اولین و او در اعتراض به آن.”

این آهنگ باغبان بازیگر در ادامه گفت: “بعد زمانی که Dharamji کردم به دانستن نوع Nritya (رقص) که من انجام می دهند و چگونه مردم قدردانی من و کار من است که خوشبختانه او ساخته شده ذهن خود را تغییر دهید و سپس او را پذیرفته و دختران خود و نیز عشا را بالیوود اولین.”

در ضمن در کار جبهه Hema گذشته دیده می شد در Ramesh Sippy آخرین کارگردان Shimla Mirchi. در این فیلم او ستاره دار در کنار, Rajkummar Rao و Rakul Preet Singh. فیلم منتشر شده در تئاتر و ظرف چند روز آن را در جریان Netflix بکشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de