جانبازان ازدحام لرد شیوا معابد در اولین دوشنبه Sawan

در اولین جمعه از ‘Sawan’ (Shravan) در ماه فدائیان شروع به آمدن به لرد شیوا معابد در نقاط مختلف کشور از صبح زود برای نماز.

اوتار پرادش وزیر یوگی Adityanath ارائه شده نماز در Mansarovar معبد در اولین دوشنبه از ‘sawan’ ماه.

در گوری شانکار معبد در دهلی Chandni Chowk, دمای جانبازان در حال بررسی است با دماسنج تفنگ به عنوان یک اقدام احتیاطی است که تبدیل به یک جدید طبیعی است.

اما معمول فشار و شلوغی از دست رفته است در این معبد به دلیل شیوع کروناویروس که تحت تاثیر زندگی مردم در سراسر جهان است.

یک کشیش در گوری شانکار معبد گفت: “ما دعا به لرد شیوا به رایگان ما را از coronavirus. ما انجام داده اند barricading حصول اطمینان اجتماعی فاصله و معبد فرض است که به طور منظم sanitised. ما اجازه می دهد هر کسی برای ارائه آب است.”

“بسیاری از چیزها تغییر در معبد. اجتماعی فاصله است که نگهداری می شود. مردم مجاز به جمع آوری در یک مکان” یک جانباز گفت: ANI.

در بنارس جانبازان در تعداد زیادی از ازدحام کاشی Vishwanath معبد. پلیس در حال حاضر در معبد اجتماعی را حفظ فاصله.

Shravan پنجم ماه در تقویم هندو در نظر گرفته می شود فرخنده ترین ماه سال است. آن است که اختصاص داده شده به لرد شیوا است که با توجه به هندو اعتقادات مذهبی است که خالق حافظ و ویرانگر از این جهان است.

در حالی که لرد شیوا است که پرستش در روزهای دوشنبه در طول سال روزهای دوشنبه در این ماه خاص در نظر گرفته بسیار مهم و فرخنده. این جشنواره است که عمدتا جشن در شمال هند متحده است.

اعتقاد بر این است که در “sawan ke somwar’ (دوشنبه سقوط در ماه Shravan), جانبازان رعایت یک سرعت خاص و بازدید از معابد شیوا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de